Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Coca Cola HBC Polija un Baltija

Egils Egle | Coca Cola Company

“Coca Cola HBC Polija un Baltija" ir viens no lielākajiem "Coca Cola Company" produktu ražotājiem pasaulē. Uzņēmums strādā Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā, ražojot un izplatot dzērienus aptuveni 46 miljoniem iedzīvotāju. "Coca Cola HBC Polija un Baltija" izplata daudzveidīgu dzērienu klāstu tādās kategorijās kā – bezalkoholiskie dzērieni, sulas, ūdens, sporta un enerģijas dzērieni, ledus tējas un kafija.

Lai uzlabotu klientu pieredzi un optimizētu līgumu izveides un saskaņošanas procesu, tika pieņemts lēmums izmantot digitālos risinājumus procesa pilnīgai automatizācijai. 

Tā kā uzņēmums jau ilgus gadus veiksmīgi izmanto Microsoft 365 sniegtās priekšrocības, Power Platforma tika izvēlēta kā pamats jaunajam risinājumam: mobilai lietotnei, kurā pēc iepriekš definētām tirdzniecības līgumu veidnēm, tirdzniecības pārstāvji varētu noslēgt vienošanos ar klientu, izmantojot vienīgi digitālus rīkus un risinājumus.

Pamatojoties uz šīm prasībām, Primend izveidoja tirdzniecības līgumu parakstīšanas mobilo lietotni uzņēmuma Baltijas valstīm: Latvijai, Igaunijai un Lietuvai. Kopumā process aizņēma 4 mēnešus, no izstrādes sākuma līdz pirmajiem parakstītajiem līgumiem. Power Apps un Power Automate risinājums ļauj viegli pievienot papildus veidnes vai modificēt esošās. Šo iespēju uzņēmums plāno izmantot arī nākotnē, lai vēl efektīvāk organizētu savu darbu.