Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Webinar | Paaugstiniet produktivitāti izmantojot Azure

Kas? Mārtiņš Jurjāns & Aigars Maciņš
Kad? 01.12.2020 10:00:00
Kur? Primend

Palieliniet izstrādātāju produktivitāti izmantojot Microsoft Azure piedāvātos rīkus.

Uzzināsiet kā izmantojot dockerside risinājumus uzbūvēt integrētu Azure DevOps pipeline, lai koncentrētos uz svarīgāko – radīt vērtīgu lietotāju pieredzi jūsu risinājumā.
Vebinārs tiks bāzēts uz Mendix low-code platformas. Jūs uzzināsiet kuras komponentes nepieciešams iekļaut produkta izstrādes dzīvesciklā un kuri no Azure rīkiem var palīdzēt.

  • kas ir Mendix un Mendix technical architecture.
  • sistēmas un komponentes, kas iekļaujamas produkta izstrādes dzīvesciklā.
  • produkta izstrādes  dzīves ceļa apskats.

Aigars Maciņš, Inženiertehniskās izcilības departamenta vadītājs, Emergn

Arhitekts, kurš strādā ar sarežģītām problēmām globālā mērogā. Lieto Microsoft Azure kopš platformas pirmsākumiem. Palīdz uzlabot produktu izstrādes dzīves ciklu, izmantojot labo praksi un Agile pieeju. 

 

 

 

Pieraksties jaunumiem!