Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Mūsu kultūra

Tieši mūsu darbinieki ir Primend vērtīgākā konkurences priekšrocība. Tā rezultātā, mūsu lielākie ieguldījumi ir tieši mūsu komandas attīstībā.

Pievienojoties Primend komandai, iegūsi:

  • Kopīgas un atmiņā paliekošas aktivitātes visa gada garumā
  • Iedvesmojošu darba vidi Rīgas centrā
  • Mēs atceramies Tev un Tavai ģimenei nozīmīgus datumus
  • Mēs rūpējamies par Tavu veselību, nodrošinot sportošanas iespējas
  • Igaunijas un starptautiskas uzņēmuma iekšējās apmācības, kas Tevi iedvesmos un nodrošinās zināšanas par aktuālākajām IT pasaules tendencēm
  • Mūsu nodrošinātās algas un bonusu sistēma ir balstīta uz tirgū esošo situāciju un mēs vienmēr apbalvojam īpašus sasniegumus, kā arī dalāmies lielās uzvarās.

Primend iekšējā kultūra tiek kultivēta katru dienu tieši ar mūsu darbinieku palīdzību.

Summer Day's 2022 - Primend x Lil Nas X – Old Town Road

 

Primend x The Roop - Discoteque

 

Summer Day's 2020