Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Drošība un drošs attālinātais darbs

Kas? Intis Neviero
Kad? 25.03.2021 10:00:00
Kur? Primend

Microsofti Office 365 mākoņpakalpojumi biznesa klientiem šogad atzīmē 10 gadu jubileju!

Ja sākotnēji Microsoft nodrošināja tikai e-pasta vēstuļu sūtīšanas pakalpojumu, kuru vēlāk papildināja OneDrive, SharePoint Online un Skype for Business, tad tagad pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs.

Lai nodrošinātu visu pakalpojumu drošu izmantošanu, mēs aicinām Tevi piedalīties tiešsaistes seminārā, kurā koncentrēsimies uz to, kā uzlabot drošību jau esošajiem Office 365 pakalpojumiem.

Papildus tam palīdzēsim izprast, kādas ir Microsoft 365 E3/E5 vai EMS E3/E5 būtiskākās priekšrocības un kāpēc tās ir nepieciešamas.

Daži atslēgvārdi:

  • Azure Active Directory Premium
  • Conditional Access
  • Ierīču pārvaldība

Intis Neviero - Mākoņpakalpojumu administrators

Intis informāciju tehnoloģiju jomā darbojas jau 10 gadus, kur 5 no tiem pavadīti iedziļinoties plašajā Microsoft 365 pakalpojumu klāstā, un darbojoties kā sistēmu administratoram.

 

 

Ja Tevi interesē kiberdrošība, tad mūsu jaunajos bloga ierakstos var uzzināt, kas ir pikšķerēšana un izspiedējprogrammatūras un kā no tām sevi pasargāt. Tāpat var lasīt ieteikumus, kā uzlabot drošību, strādājot attālināti.

Pieraksties jaunumiem!