Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Atvadies no parolēm ar Microsoft un Yubico

Kas?
Kad? 27.05.2021 10:00:00
Kur? Primend

Vebinārs | Atvadies no parolēm ar Microsoft un Yubico

Internetā mūs apdraud pikšķerēšana, paroļu zādzības, kontu laupīšanas, un visa šī informācija tiek pārdota tumšajā tīmeklī (Dark web). Fakts ir arī tas, ka visvairāk tiek mēģināts nozagt lietotāju identitātes datus - lietotājvārdu un paroli. 

Kā sevi no tā vislabāk pasargāt?

Atbilde ir vienkārša - ar bezparoles autentifikāciju!

Aicinām jūs uz savu kārtējo vebināru, kurā koncentrēsimies uz identitātes aizsardzību un iepazīstināsim ar bezparoles autentifikāciju Microsoft pasaulē, ko piedāvā Yubico YubiKey. 

Galvenās tēmas:

  • Microsoft multifaktoru autentifikācija: solis pretim pasaulei bez parolēm 
  • Demo: bezparoles autentifikācijas aktivizēšana savā Microsoft vidē ar Yubikey

Par bezparoles autentifikācijas iespējām pārskatu sniegs: Dinas Morozovas

Dinas Morozovas | Hermitage Solutions IT drošības produktu inženieris
Dinas ir Hermitage Solutions LLC IT drošības produktu inženieris ar vairāk nekā 3 gadus ilgu pieredzi, kurš ar dažādu kiberdrošības risinājumu palīdzību palīdz pievērst lielāku uzmanību drošībai Baltijas valstīs. Viņš ir specializējies datu zuduma novēršanā, ievainojamības pārvaldībā un informācijas drošības programmu izstrādē. Dinas tic, ka ir svarīgi dalīties zināšanās, tāpēc viņš ir ne tikai uzticams kiberdrošības tehnoloģiju padomnieks kanālu partneriem, bet arī piedāvā  ar IT drošības jautājumiem saistītas apmācības klientiem.

Mārtiņš Jurjāns - Uzņēmuma vadītājs
Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.

 

 

 


Vairāk par YubiKey lasi mūsu blogā: YubiKey – atslēga uz pasauli, kas brīva no parolēm.