Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

YubiKey – atslēga uz pasauli, kas brīva no parolēm

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 23.04.2021

YubiKey – atslēga uz pasauli, kas brīva no parolēm 

Marta beigās Yubico pavēstīja, ka Microsoft Azure Directory lietotājiem tagad ir pieejams viņu bezparoles autentifikācijas produkts YubiKey. Tas ir maģisks solis uzlabotas drošības panākšanai, nepasliktinot lietotāju komfortu. 

Paroles nav vairs labākais risinājums

 

Lietotāju kontus katru dienu apdraud kiberuzbrukumi un identitātes zādzība. 
 • 81% no kiberuzbrukumiem tiek vērsts pret vājām un zagtām parolēm 
 • 123456 ir pasaulē visizplatītākā paroles kombinācija 
 • 21 stundas uz cilvēku ir laiks, kas tiek patērēts paroļu atiestatīšanai 
 • 20-50 procentos gadījumu vēršanās pie IT lietotāju atbalsta ir saistīta ar paroļu atiestatīšanu 
 • Viens no 3 uzņēmumiem 2 gadu laikā krīt par upuri kiberuzbrukumiem 
 

Kas ir YubiKey? 

 

 • YubiKey ir neliela, bet spēcīga daudzfaktoru autentifikācijas (MFA) ierīce. 
 • Viss vienā konfigurējama drošības atslēga, kas nodrošina vienkāršu un drošu autentifikāciju, novēršot neautorizētu piekļuvi datoriem, serveriem un interneta kontiem. 
 • Vienkāršāka un drošāka nekā parastās autentifikācijas aplikācijas - nav nepieciešams izmantot viedtālruni vai ievadīt piekļuves kodu.  
 • Var izmantot ar simtiem pakalpojumu - YubiKey var izmantot, lai piekļūtu Windows un Mac kontam, kā arī Gmail, Dropbox, Facebook, Salesforce un vēl daudzu citu pakalpojumu izmantošanai. 
 
Kādas ir YubiKey priekšrocības?

 

 • Saglabā autentifikācijas datus drošā aparatūras čipā, šī informācija nekad netiek pārraidīta, tāpēc datus nav iespējams nokopēt vai nozagt. 
 • Samazina IT izmaksas, jo lietotājiem nav jāvēršas pie lietotāju atbalsta paroles mainīšanai. 
 • Viegli lietojams - darbojas ātri un uzticami, jo lietotājiem nav nekas jāinstalē. 
 • Viegli ieviest - process prasa tikai pāris dienas laika, nevis mēnešus. Viena atslēga nodrošina piekļuvi vairākām ierīcēm, gan modernajām, gan arī “legacy”. 
 

Iepazīsties ar Yubico tuvāk, lai izlemtu, vai šis risinājums ir piemērots arī tev. 

Ja vēlies uzzināt vairāk par Yubikey risinājumiem, reģistrējies vebināram vai skaties tā ierakstu šeit.

Pieraksties jaunumiem