Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Tiek izbeigts Internet Explorer atbalsts!

Autors: Toomas Mõttus Datums: 22.09.2020

Jā, atbalsts IE11 drošības uzlabojumiem dažus gadus vēl tiks sniegts, tomēr agrāku Explorer versiju atbalsts tiek izbeigts pavisam. Microsoft savu attīstības komandu ir pārorientējis uz jauno Edge Interneta pārlūku. Kā arī, jaunie Office 365, Teams un Microsoft 365 pakalpojumi atbalsta tikai Edge, Chrome un Firefox pārlūkprogrammas.
 
No 2020. gada 30. novembra Teams pilnībā pārtrauks savu darbību Internet Explorer pārlūkā. Pārējie Office 365 un Microsoft 365 pakalpojumi oficiāli atbalstīs IE11 līdz 2021. gada 17. augustam. Tomēr mēs jau esam manījuši, ka dažas SharePoint Online funkcijas uz IE vairs nedarbojas tā, kā izmantojot Edge vai Chrome pārlūkus, tāpēc ļoti iesakām jau laicīgi iepazīt Edge pārlūkprogrammu.

Kā rīkoties, ja kāda no iekšējām lietotnēm ir cieši saistīta ar Internet Explorer darbību?

IE ir daļa no Windows 10 operētājsistēmas un, vismaz pašlaik, Microsoft nav noteicis datumu, kurā tiks izbeigts IE11 rīku atbalsts. Kā arī, Edge pārlūkam ir pieejams “IE Mode”, kas nozīmē, ka, ja pakalpojums pieprasa IE funkcionalitāti, Internet Explorer var lietot iekš Edge pārlūka. Lietotāja interfeiss darbiniekam ir krietni vienkāršāks.

IT profesionāļiem, kuri vēlas sagatavot savus uzņēmumus IE11 atbalsta izbeigšanai, iesakām izlasīt šo Edge Deployment Guide.
 

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem