Tiek izbeigts Internet Explorer atbalsts!

Autors: Toomas Mõttus Datums: 22.09.2020

Jā, atbalsts IE11 drošības uzlabojumiem dažus gadus vēl tiks sniegts, tomēr agrāku Explorer versiju atbalsts tiek izbeigts pavisam. Microsoft savu attīstības komandu ir pārorientējis uz jauno Edge Interneta pārlūku. Kā arī, jaunie Office 365, Teams un Microsoft 365 pakalpojumi atbalsta tikai Edge, Chrome un Firefox pārlūkprogrammas.
 
No 2020. gada 30. novembra Teams pilnībā pārtrauks savu darbību Internet Explorer pārlūkā. Pārējie Office 365 un Microsoft 365 pakalpojumi oficiāli atbalstīs IE11 līdz 2021. gada 17. augustam. Tomēr mēs jau esam manījuši, ka dažas SharePoint Online funkcijas uz IE vairs nedarbojas tā, kā izmantojot Edge vai Chrome pārlūkus, tāpēc ļoti iesakām jau laicīgi iepazīt Edge pārlūkprogrammu.

Kā rīkoties, ja kāda no iekšējām lietotnēm ir cieši saistīta ar Internet Explorer darbību?

IE ir daļa no Windows 10 operētājsistēmas un, vismaz pašlaik, Microsoft nav noteicis datumu, kurā tiks izbeigts IE11 rīku atbalsts. Kā arī, Edge pārlūkam ir pieejams “IE Mode”, kas nozīmē, ka, ja pakalpojums pieprasa IE funkcionalitāti, Internet Explorer var lietot iekš Edge pārlūka. Lietotāja interfeiss darbiniekam ir krietni vienkāršāks.

IT profesionāļiem, kuri vēlas sagatavot savus uzņēmumus IE11 atbalsta izbeigšanai, iesakām izlasīt šo Edge Deployment Guide.
 

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem