Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

“Elemental Business Centre” noslēdzis biroja nomas līgumu ar IT uzņēmumu “Primend”

Autors: Helen Neudorf Datums: 26.04.2023

Skanstē topošais biroju ēku komplekss “Elemental Business Centre” parakstījis biroja nomas līgumu ar IT uzņēmumu “Primend”. Uzņēmuma nomāto telpu platība būs 330 m2, un tas atradīsies vienā stāvā kopā ar “CV Market” un “Elemental Business Centre” attīstītāja “Kapitel” birojiem.  

“Elemental Business Centre” pārdošanas vadītājs Imants Krēsliņš stāsta, ka šis ir uzskatāms piemērs tam, kā vienā biroju kompleksa ēkas stāvā var lieliski sadzīvot vairāki nomnieki.

“IT uzņēmuma “Primend” mērķis ir pacelt Baltijas uzņēmumus jaunos augstumos, savukārt mēs vēlamies būt par stūrakmeni šī mērķa sasniegšanā, nodrošinot uzņēmumam labāko biroja risinājumu. Esam priecīgi, ka “Primend” ir atradis savas jaunās mājas pie mums “Elemental Business Centre” biroju ēku kompleksā, un esam pārliecināti, ka uzņēmuma IT pakalpojumi būs noderīgi arī citiem biroja ēku kompleksa nomniekiem. “Primend” ir lielisks piemērs, ka arī kompaktāki biroji var atrast sev labākos risinājumus “Elemental Business Centre” projektā,” norāda I. Krēsliņš.

Viņš arī piebilst, ka tādi “Primend” pakalpojumi kā, piemēram, tehniskais IT atbalsts, biznesa analītika, SharePoint risinājumi un Microsoft 365 noteikti būs lietderīgi arī citiem “Elemental Business Centre” nomniekiem.

SIA “Primend” vadītājs Mārtiņš Jurjāns norāda, ka “Primend” vēlme ir vienmēr sadarboties ar esošajiem klientiem.

“Kad uzzinājām, ka mūsu labais un ilggadējais klients “Kapitel” Rīgā būvē jaunu biroju ēku, kuras koncepts iet roku rokā ar “Primend” pamatvērtībām, nebija šaubu, ka šī varētu kļūt par mūsu jauno mājvietu. Iepazīstoties tuvāk ar jauno ēku un apkārtni, paraksts ātri nonāca uz līguma,” stāsta M. Jurjāns.

“Primend” dibināts 2014. gadā Igaunijā, un šobrīd tas ir viens no visstraujāk augošajiem Igaunijas IT uzņēmumiem ar birojiem visu Baltijas valstu galvaspilsētās. “Primend” birojs Latvijā tika atvērts 2019. gadā, un šobrīd tas ļoti strauji attīstās, tādēļ esošās telpas kļuvušas par šauru.

“Primend” biroja atvēršana plānota vienlaikus ar “Elemental Business Centre” ēkas nodošanu ekspluatācijā šā gada rudenī.
“Elemental Business Centre” jau šobrīd ir iznomāts par teju 50%. Jau izziņoto nomnieku vidū ir “CV Market”, “Dyninno Group”, “Fiziocentrs”, “Spaces” un citi.

Par Elemental:
“Elemental Business Centre” ir biroju nomas projekts Skanstes ielā 25, Rīgā, ar 21 000 m2 iznomājamo platību divās ēkās. Projekts pašlaik atrodas būvniecības stadijā, un ēkas tiks nodotas ekspluatācijā šī gada rudenī. Projekts ir ceļā uz BREEAM Outstanding novērtējuma saņemšanu, tādējādi kļūstot par pirmo ēku Latvijā ar augstāko iespējamo novērtējumu. Būvniecībā tiek izmantoti energopāļi, kas nodrošinās līdz pat 72% no ēkas apkures un dzesēšanas vajadzībām, būtiski samazinot nomnieku komunālo pakalpojumu izmaksas.

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem