Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Primend un mākoņpakalpojumu pārvaldības uzņēmums ADM Cloudtech kopīgi uzsāks mākoņa un programmatūru pakalpojumus Lielbritānijā.

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 24.10.2019

Primend parakstījis sadarbības līgumu ar mākoņpakalpojumu pārvaldes uzņēmumu ADM Cloudtech, lai kopīgi piedāvātu plašu IT risinājumu klāstu Lielbritānijas organizācijām. 

Pamatojoties uz līgumu, kas tika parakstīts šī gada septembrī, ADM Cloudtech un Primend uzsāks kopīgu mākoņa un programmatūru pakalpojumu sniegšanu esošajiem un jaunajiem ADM Cloudtech Lielbritānijas klientiem.
 “Mūsu mērķis vienmēr ir bijis palīdzēt mūsu klientiem sasniegt viņu biznesa mērķus, cik vien efektīvi un nesāpīgi tas iespējams. Tā kā mūsu sniegto pakalpojumu būtība ir tikt pielietotiem tieši klientu uzņēmumu svarīgākajās sistēmās, mēs sastopamies ar ļoti plašu prasību klāstu. Lai nodrošinātu to, ka klienti var koncentrēties uz savām galvenajām biznesa aktivitātēm bez liekiem satraukumiem, mēs nereti sadarbojamies ar partneriem, kas, savukārt, sniedz papildus pakalpojumus un palīdz mums nodrošināt visas iepriekš minētās prasības. Viens no šādiem klientu pieprasītiem pakalpojumiem ir Microsoft Office365. Primend ir viens no vislabākajiem ekspertiem šajā sfērā, kā arī viņu zināšanas par Office365 un spējas to pieslēgt visdažādākā mēroga uzņēmumiem, papildina mūsu industrijas kompetenci vislabākajā veidā,” min Klemens Arro, ADM Cloudtech vadošais partneris.
 “Primend misija ir radīt risinājumus cilvēkiem, kas vēlas savu uzņēmumu padarīt vēl veiksmīgāku, tāpēc mēs ticam, ka mūsu mērķi ir līdzvērtīgi ADM izvirzītajiem. Mēs nekad neesam baidījušies no sadarbības vai partneru līdzdalības mūsu klientu projektos, ja tas palīdz mums sniegt klientam vislabākos pakalpojumus. Šī iemesla dēļ, mēs esam ļoti priecīgi uzsākt sadarbību ar ADM Lielbritānijas tirgū, kur mēs varam sniegt savas ilgi uzkrātās zināšanas un pieredzi Microsoft mākoņpakalpojumu sfērā un nodrošināt konsultēšanas pakalpojumus jaunajiem klientiem, kurus nepieciešams iedrošināt domāt ārpus ierastajiem rāmjiem un palīdzēt viņiem izvirzīt mērķus,” stāsta Renē Kālo, Primend līdzdibinātājs un mākoņpakalpojumu pārdošanas daļas vadītāja.
Šī gada vasarā ADM Cloudtech uzvarēja Lielbritānijas valdības mākoņpakalpojumu iepirkumu regulējuma visās kategorijās, tāpēc tika pievienoti valsts līmeņa datubāzē.  Tas, savukārt, nodrošina ADM Cloudtech iespējas piedalīties valsts līmeņa mākoņpakalpojumu iepirkumos vienkāršā, automatizētā veidā.

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem