Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Microsoft jaunumi

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 28.07.2021

Microsoft jaunumi

Katru gadu jūlijā Microsoft rīko konferenci, kuras nolūks ir iedvesmot klientus un partnerus lielākiem sasniegumiem. Citu Microsoft konferenču uzmanības centrā ir jaunās tehnoloģijas un infrastruktūras arhitektūra, turpretī Microsoft Inspire ietvaros tiek aplūkoti veidi, kā izmantot attiecīgo tehnoloģiju tā, lai mēs visi gūtu labumu no tās. Īsumā, Microsoft Inspire nav tik daudz orientēta uz tehnoloģiju kā tādu, bet gan uz to, kā mēs ar tās palīdzību radām vērtību savā ikdienas dzīvē. 

Microsoft Inspire 2021 uzmanības centrā galvenokārt bija izmaiņas cilvēku uzskatos un uzvedībā Covid-19 pandēmijas ietekmē un tehnoloģijas lielā nozīme tajā. Situācijā, kad cilvēki ir spiesti strādāt vienatnē un attālināti, mums vajag IT risinājumus, kas palīdz uzlabot darba apstākļus un darba un privātās dzīves līdzsvaru.

Microsoft izšķir šādas jomas, kurās, pēc uzņēmuma ieskatiem, varētu veikt uzlabojumus: 

  • Mūsdienu darbs
  • Digitālās un lietotņu inovācijas
  • Lietotnes uzņēmumiem
  • Dati un mākslīgais intelekts
  • Infrastruktūra
  • Drošība

Visās minētajās jomās Microsoft rada vērtību, uzlabojot savus mākoņrisinājumus. 

Pārzinot Microsoft ieguldījumu jomas, Primend var izmantot šīs zināšanas darbā ar uzņēmumiem, kuri vēlas darboties sekmīgāk. Šis uzdevums nav vienkāršs. Pandēmija ir mainījusi to, kā cilvēki raugās uz uzņēmējdarbību, un cik strauji mainās tehnoloģijas. Lai veicinātu uzņēmumu izaugsmi, mums ir jāsaprot to vajadzības un strauji jāstandartizē risinājumi, kuri sekmēs pārmaiņas. 

Azure arc

Mākoņrisinājumi kļūst arvien populārāki. Taču tas rada arī kādu problēmu – atkarībā no tā, kā veidotas jūsu IT sistēmas, tās var būt izvietotas pie vairākiem mārkoņrisinājumu nodrošinātājiem vai pie ražošanas iekārtām nekurienes vidū, vai paša uzņēmuma datu centrā. Kā nodrošināt uzņēmumam pārskata iespējas un spēju pārvaldīt savu IT infrastruktūru, ja tās daļas atrodas visdažādākajās vietās?

Azure Arc ir tehnoloģiju kopums, ar kura palīdzību Azure pakalpojumus uzņēmumi var izmantot savos datu centros, ražošanas iekārtu datoros, pie dažādiem mākoņrisinājumu nodrošinātājiem, pārvaldot to visu ar viena Azure nomnieka palīdzību. Ar Azure Arc varat pārvaldīt Windows, Linux, SQL serverus un Kubernetes klasterus datu centros un perifērijā. 

Azure_arc

Enterprise Metaverse 

Metaverse ir jauna pieeja datu slānim, kas atrodams ikvienā infrastruktūrā. Šie dati rodas brīdī, ka ierīces un risinājumi iegūst paši savus sensorus un mākslīgā intelekta spējas. Metaverse apvieno IoT, Digital Twins, jauktās realitātes risinājumus un dažādus automatizācijas risinājumus. 

Metaverse_solutions

Viedierīces ir aprīkotas ar sensoriem, kas vāc gan pašas ierīces datus, gan apkārtējās vides datus. Balstoties uz šiem datiem, ar mākslīgā intelekta risinājumu palīdzību jūs varat radīt lēmumu pieņemšanas risinājumus, kas padara ierīces par viedierīcēm. Lai savienotu ierīces ar citām ierīcēm un uzņēmējdarbības procesiem, mums vajag pakalpojumus, kas fiksē ierīces datus, „izprot” uzņēmējdarbības procesus un sniedz pārskatu cilvēkiem. Enterprise Metaverse ir pakalpojuma koncepcija, kas nepieciešama, lai izveidotu saikni starp fizisko un digitālo pasauli. 

Dati un mākslīgais intelekts

Cilvēki ik dienu rada vairākus petabaitus datu. Saskaņā ar IDC prognozēm cilvēki nākamajos 3 gados radīs vairāk datu, nekā iepriekšējos 30 gados kopā. 

Datu ir ļoti daudz, taču vai ar to pietiek un kādas zināšanas mēs no tiem varam iegūt? Galvenais šķērslis ieskata gūšanai no datiem ir to sadrumstalotība. Dati tiek saglabāti dažādos avotos atkarībā no uzņēmējdarbības procesa. Tie lielākoties nav sakārtoti un dažkārt pat atrodas pie pakalpojuma sniedzēja, tādējādi uzņēmumam nav pilnas piekļuves tiem. 

data_AI

Azure Synapse pakalpojums apkopo visus uzņēmējdarbības sistēmu datus, lai jūs varētu atklāt jaunas sakarības ar mākslīgā intelekta palīdzību un pēc tam tās vienkārši prezentēt ar PowerBI. 

Balstoties uz savāktajiem datiem, var radīt jaunas lietotnes uzņēmējdarbības procesa sekmēšanai, kurās ņemtas vērā datos atklātās kopsakarības, sagatavot priekšlikumus darbplūsmu uzlabošanai, novērst kļūdas un tādējādi palielināt darbinieku produktivitāti. Šim nolūkam Azure piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu, sākot ar mākslīgo intelektu un beidzot ar Power Platform neliela koda pakalpojumiem jebkādu risinājumu radīšanai jebkurā platformā pēc vajadzības. 

Microsoft ir daudz ieguldījuši mākslīgā intelekta pakalpojumu attīstībā, kurus var izmantot pat IT jomā mazkvalificēti cilvēki. Tiek piedāvāti mākslīgā intelekta pakalpojumi jebkurai gaumei – varat paši tos izstrādāt, varat izmantot iepriekš sagatavotus modeļus vai modeļus, kas jau tiek izmantoti un sniedz tūlītēju rezultātu. 

Predictive_applications

Uzņēmumiem, kuri vēlas zināt, kur atrodas to dati un kāds ir to saturs, Microsoft piedāvā jaunu pakalpojumu ar nosaukumu Azure Purview, kas palīdz noteikt, kataloģizēt datus un novērtēt to savietojamību. 

Sadarbības lietojumprogrammas 

Microsoft cenšas radīt risinājumu, kas ietvertu sadarbību, komunikāciju un uzņēmējdarbības procesus nolūkā radīt atbalsta lietojumprogrammas birojam un darbiniekiem, kuri tieši kontaktējas ar klientiem. Ar Microsoft Graphi jūs varat izmantot datus no tādiem Microsoft 365 pakalpojumiem kā Exchange un Sharepoint, savienot tos ar uzņēmējdarbības procesiem ar Power Platform un Azure pakalpojumu palīdzību un izveidot tiem piekļuves punktu Teams platformā. 

Collaborative_applications

Sadarbības lietojumprogrammas apkopo datus no dažādiem pakalpojumiem un sasaista tos ar Teams ērtai piekļuvei un lietošanai. 

Mūsdienu darbs

Pandēmijas ietekmē ir izveidojusies situācija, kurā darbiniekiem ir jāspēj sekmīgi strādāt birojā, no mājām un no ražotnes. Pandēmijas sākumā darbinieki pārcēlās no biroja uz mājām, un tas radīja virkni jaunu prasību drošības un produktivitātes nodrošināšanai.

Jaukta realitāte

Arvien vairāk uzņēmumu, pat rūpnīcas, virzās uz attālinātu darbu, un tam ir vajadzīgi pilnīgi jauni jauktas realitātes risinājumi. Jauktā realitāte ir nodrošinājusi arī rīkus, kuri palīdz tikt galā ar notiekošajām pārmaiņām, piemēram, radot interaktīvas semināru vides. 

Microsoft Viva 

Šajā situācijā, kad darbinieki varētu neturpināt darbu birojos, uzņēmumiem ir jāpārvērtē, kāda ir viņu darbinieku darba pieredze – kā viņus iesaistīt uzņēmuma kultūrā, kā apmācīt cilvēkus gūt panākumus jomā, kurā viņi darbojas, kā pārvaldīt stresa līmeni un veicināt sadarbību kolēģu starpā. 

Microsoft_Viva

Microsoft Viva vāc sistēmu telemetrijas datus, lai novērtētu darbinieku darba slodzi, saprastu, vai komunikācijas kanāli ir efektīvi un, pamatojoties uz to, piedāvātu darbiniekiem atbilstošu apmācību.

Windows 11

Tas, kā mēs strādājam, iezīmē jauna laikmeta sākumu, un tas nozīmē, ka mums ir jāpārvērtē mūsu darba vide un kā tā ietekmē produktivitāti. Windows 11 sistēmas radīšanā ir izmantotas pandēmijas laikā iegūtās zināšanas un, balstoties uz tām,  veidota drošāka un produktīvāka darba vide neatkarīgi no tā, vai jūs strādājat no mājām vai birojā. Mākoņrisinājumi ir vēl vairāk integrēti Windows 11, gādājot, lai dati būtu uzmanības centrā.

Windows 365

Windows 365 ir mākoņdatošanas risinājums, kas balstīts uz Azure un Windows 11, un darbojas jebkurā tīmekļa pārlūkprogrammā. Ar Windows 365 jūs varat turpināt darbu no tās pašas vietas, kur pārtraucāt, neatkarīgi no darbam izmantotās ierīces vai darba vietas. 

Windows_365

Windows 365 pamatā ir ideja piedāvāt darbiniekiem un uzņēmumiem drošu darba vidi, kurā darbinieki var produktīvi darboties neatkarīgi no tā, no kurienes viņi strādā un kādu ierīci izmanto. Ja ierīce ir pietiekami jaudīga, lai atskaņotu Youtube video, to var izmantot kā Windows 365 ierīci. Windows 365 ir nepieciešama centralizēta vadības sistēma un antivīruss, kas uzņēmumam atvieglo ierīču drošības pārvaldīšanu. Tāpat darbinieka datora darbības ātrums nav atkarīgs no aparatūras, jo uzņēmums var piešķirt katram darbiniekam mākoņdatoru ar tādu ātrumu, kāds nepieciešams darba paveikšanai. 

Vides mākonis

Microsoft sniedz katram uzņēmumam iespēju samazināt ietekmi uz vidi, izmantojot mākoņpakalpojumus, kas radīti ar videi draudzīgām tehnoloģijām un CO2 neitrālu elektroenerģiju, lai novērstu globālo sasilšanu. 

Uzticēšanās un drošība

Tehnoloģija cieši ievijas mūsu ikdienas dzīvē, un mums ir jābūt pārliecinātiem, ka mūsu izmantotā tehnoloģija nodrošina mūsu pašu un mūsu datu drošību.

Microsoft_security

Visi Microsoft risinājumi ietver drošības tehnoloģiju un tiek pilnveidoti, izmantojot mūsu partneru risinājumus. Dažkārt nepietiek ar drošības risinājumiem vien un ir nepieciešami vēl kādi pasākumi, taču problēma ir tā, ka tos ir grūti īstenot un pārvaldīt. Microsoft strādā pie risinājuma, kas palīdzēs ērtāk ieviest un pārvaldīt šos drošības līdzekļus ar mākslīgā intelekta palīdzību. Microsoft veido vienkāršu platformu, kurā speciālists varēs pārraudzīt drošību. 

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem