Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Izmēģini Microsoft Teams 6 mēnešus bez maksas!

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 04.11.2019

Izmēģini Microsoft Teams 6 mēnešus bez maksas!

Sākot ar 2019. gada 1. augustu, Primend saviem klientiem piedāvā 6 mēnešus ilgu Teams izmēģinājuma periodu. Jaunie izmēģinājuma piedāvājumi ļauj klientiem pilnībā izprast produktivitātes risinājuma pievienoto vērtību. 

Pieejamība:
Microsoft Teams 6 mēnešu izmēģinājuma versija ir pieejama klientiem līdz 1000 lietotājiem. Klienti, kas ir jauni Office 365 klienti vai esošie klienti ar SKU, kuriem Teams licence nav iekļauta (piemēram, Exchange Online Plan 1/2, Office 365 Business/ProPlus, Dynamics 365 utt.), būs tiesīgi izmēģināt Microsoft Teams.

Funkcijas:
Būs pieejama pilna produktu funkcionalitāte, kas nozīmē, ka katrs lietotājs saņem 2 GB SharePoint Online krātuvi, kā arī Flow for Office 365, Microsoft Planner, Microsoft Whiteboard, Office Online, PowerApps for Office 365, SharePoint Online Kiosk, Stream, Sway u.c

Izmēģini Teams jau tagad, nosūtot ziņu uz info@primend.lv

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem