Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Iepazīstinām ar jauno hibrīda personālo datoru laikmeta pionieri Windows 365 mākoņdatoru

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 20.09.2021

Iepazīstinām ar jauno hibrīda personālo datoru laikmeta pionieri Windows 365 mākoņdatoru 

Visā pasaulē organizācijas ir veikušas izmaiņas savā darbībā, ieviešot virtuālos procesus un attālinātās sadarbības iespējas. Darbavietās aizvien izplatītāks ir hibrīddarbs - papildus darbiniekiem, kuri strādā birojā, ir arī darbinieki, kuri turpina strādāt mājās, kā arī ir tie, kuri apvieno abas šīs iespējas. 

Hibrīddarbs ir nācis, lai paliktu - iespēja strādāt sev piemērotā laikā, veidā un vietā ir kļuvusi par jauno normalitāti. Darbinieki vēlas izmantot tehnoloģiju, kas būtu pazīstama, viegli lietojama un kuru būtu iespējams izmantot ar dažādām ierīcēm. Kiberdrošības vidē, kas vēl nekad agrāk nav bijusi tik sarežģīta kā tagad, uzņēmumiem ir nepieciešami risinājumi, kas palīdz to darbiniekiem sadarboties, dalīties informācijā un nodoties radošajam darbam, vienlaikus arī nodrošinot datu drošību.  

Microsoft piedāvā iespēju izveidot darbarīkus, kas šai jaunajai hibrīddarba pasaulei piešķir jaunu perspektīvu, kā arī nodrošina mākoņvides spēku un drošību.   

Šodien ar prieku varam stādīt priekšā mākoņpakalpojumu Windows 365, kas piedāvā pilnīgi jaunu Windows 10 vai Windows 11 (kad tas kļūs pieejams šā gada beigās) pieredzi dažādu nozaru darbiniekiem, sākot ar rezidentiem un apakšuzņēmējiem un beidzot ar programmatūru attīstītājiem un rūpniecības dizaineriem. Windows 365 piedāvā operētājsistēmu Microsoft mākonī, nodrošinot visaptverošu Windows pieredzi, tostarp drošu visu lietotņu, datu un iestatījumu straumēšanu personīgajās vai uzņēmuma ierīcēs. Šāda pieeja rada pilnīgi jaunu hibrīda pasaulei domātu personālo datoru kategoriju - mākoņdatoru. 

Aplūkosim, kāpēc, mūsuprāt, mākoņrevolūcija personālo datoru pasaulē ir tik svarīgs pavērsiens, kas nosaka to, kādā veidā tiks veikts darbs nākotnē, un kādas iespējas tas rada mūsu partneriem. 

windows experience in the cloud

Vienreizēja, personalizēta, visaptveroša Windows pieredze mākonī ar jebkuru ierīci 

Nākot klajā ar Windows 365 mākoņdatoru, Microsoft vīzija ir piedāvāt jaunu Windows pieredzi, izmantojot mākoņa iespējas un tajā pašā laikā atrisinot jaunas un vecas problēmas, ar kurām saskaras organizācijas. Šī jaunā paradigma neskar tikai attālinātas piekļuves un tās drošības nodrošināšanu. Lai piesaistītu un noturētu talantus, vairotu produktivitāti un nodrošinātu drošību, lietotāju pieredze ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. 

Mākoņdators balstās uz mākoņa spēku un ierīces iespējām, piedāvājot jaudīgu, vienkāršu, drošu un visaptverošu Windows 10 vai Windows 11 pieredzi, kas atbalsta darbiniekus neatkarīgi no to atrašanās vietas vai izmantotās ierīces. Windows 365 tiek palaist acumirklī un ļauj lietotājiem straumēt visas personalizētās lietotnes, rīkus, datus un iestatījumus no mākoņa jebkurā ierīcē, tostarp Mac, iPad, Linux un Android. Neatkarīgi no ierīces Windows pieredze ir vienāda. Pateicoties mākonī saglabātajiem datiem, darbu var turpināt no vietas, kur tas palicis nepabeigts, pat tad, ja tiek nomainīta ierīce. Pie tā paša darba var strādāt, piemēram, viesnīcas numuriņā, izmantojot klēpjdatoru, automašīnā starp tikšanās reizēm, izmantojot planšetdatoru, vai birojā, izmantojot galda datoru. Vadoties pēc uzņēmuma vajadzībām, organizācijai ir iespējams piesaistīt sezonas darbiniekus, ļaujot palielināt kapacitāti bez sarežģītām loģistikas un drošības problēmām, kas saistītas ar jaunas programmatūras ieviešanu. Turklāt uzņēmumiem ir iespēja piedāvāt mērķim atbilstošākus darba rīkus speciālistiem, kuri strādā radošajā, analītiskajā, tehniskajā vai zinātniskajā jomā, kuru datoriem ir jābūt jaudīgākiem un kuriem nepieciešama piekļuve svarīgām lietotnēm.   

Windows 365 atbalsta tādas lietotnes kā Microsoft 365, Microsoft Dynamics 365, Microsoft Power Platform un citas. Windows 365 gadījumā ir arī turēts iepriekš dotais solījums, un lietojumprogramma ir saderīga ar App Assure – tas ir pakalpojums, kas klientiem ar vismaz 150 lietotājiem palīdz bez papildu maksas novērst visas iespējamās problēmas ar aplikāciju. 

Vieglāka dzīve ar pazīstamiem rīkiem 

Viens no būtiskākajiem Windows 365 uzbūves principiem ir vienkāršība. Var izvēlēties piemērotākā izmēra mākoņdatoru, un cena tiek uzrādīta par vienu lietotāju mēnesī. Organizācijas var izvēlēties starp divām versijām, kas ietver visaptverošu mākoņdatošanas piedāvājumu ar vairākām mākoņdatora konfigurācijām, balstoties uz nepieciešamo veiktspēju: Windows 365 Business un Windows 365 Enterprise. 

No IT viedokļa Microsoft ir izveidojis Windows 365 tā, lai tas atbilstu pašreizējam fizisko ierīču pārvaldības veidam. Microsoft EndPoint Manager risinājumā mākoņdatori atrodas blakus fiziskajām ierīcēm, un tām var piemērot administratīvos un drošības nosacījumus tāpat kā visām citām ierīcēm. 

Windows 365 ir balstīts uz Azure Virtual Desktop, taču tas atvieglo virtualizācijas pieredzi, parūpējoties par visiem sīkumiem. Mākoņdatora apstrādes jaudu ir iespējam skalēt un ir iespējams sekot līdzi tā veiktspējai, lai lietotāji varētu gūt labāko iespējamo pieredzi. Microsoft pakalpojumam ir pievienojis arī analītiku, kas pārbauda savienojuma stāvokli tīklā, lai mākoņdatora lietotāji varētu tīklā piekļūt visam nepieciešamajam un varētu būt produktīvi. Endpoint Analytics darbvirsmā ir iespējams ērti pamanīt tās mākoņdatora vides, kuras neapmierina dažu lietotāju veiktspējas vajadzības, un papildus noderīgiem ieteikumiem tikai ar vienas pogas piespiešanu var papildināt šo lietotāju versiju, kas tiek ieviesta nekavējoties, kā rezultātā neviens neko nezaudē.  

Labākai pielāgojamībai un elastīgumam, īpaši, ja organizācijai ir virtualizācijas prasmes, iesakām pakalpojumu Azure Virtual Desktop, kas tiks plaši izmantots arī nākotnē, kad organizācijas veiks modernizāciju VDI mākonī. Vairāk par Azure Virtual Desktop var izlasīt šeit. 

Mākoņa drošību nodrošina Zero Trust 

Koncentrējoties uz Zero Trust arhitektūru, Windows 365 uzbūve palīdz atrisināt pašlaik sastopamās kritiskās drošības problēmas, saglabājot un aizsargājot informāciju mākonī, nevis ierīcē. Daudzfaktoru autentifikācija (MFA) pārbauda ielogošanās vai piekļuves mēģinājumus mākoņdatoram, izmantojot integrāciju ar Microsoft Azure Active Directory (Azure AD). Microsoft EndPoint Manager risinājumā MFA var sasaistīt ar īpašiem Windows 365 nosacītās piekļuves noteikumiem, lai katra seansa gadījumā uzreiz novērtētu ielogošanās risku. Lietotāja un administratora pieredzes gadījumā Microsoft ir arī vadījies pēc principa, kas paredz piekļuvi ar vismazākajām tiesībām. Piemēram, ir iespējams deleģēt konkrētas tiesības (piemēram, licencēšanu, ierīču un mākoņdatora pārvaldību), izmantojot konkrētas lomas, tāpēc attiecīgo uzdevumu veikšanai nav nepieciešams būt ģenerāladministratoram. Var izmantot Windows 10, Microsoft Defender for Endpoint un Microsoft Edge drošības risinājumus, kā tas pašlaik ir arī fizisko ierīču gadījumā, un, lai ātri varētu sākt darbu, Microsoft ir izveidojis uz mākoņdatoru balstītu drošības risinājumu. 

Ja ierīču aizsardzībai tiek izmantots Microsoft Defender for Endpoint, tad tas netraucēti darbojas arī mākoņdatora gadījumā. Izmantojot Microsoft Endpoint Manager, mākoņdatorus var ātri pievienot sistēmai tieši tāpat kā citas Defender for Endpoint ierīces. Papildus mākoņdatoru aizsardzībai tas sniedz arī ieteikumus drošības risku mazināšanai un palīdz ātri atklāt un izmeklēt drošības incidentus. 

Visbeidzot: visā sistēmā tiek izmantota šifrēšana. Visi diski, uz kuriem darbojas mākoņdatori, ir šifrēti, visi saglabātie dati tiek šifrēti atpūtas laikā, un visa datu plūsma uz mākoņdatoru un no tā arī tiek šifrēta. 

Hibrīda Windows hibrīda pasaulei 

Mākoņdators ir nākamais lielais solis mākoņdatošanas jomā, jaunā, efektīvā veidā apvienojot Microsoft mākoni ar personālo datoru. Mūsuprāt, tas dod dažāda lieluma organizācijām iespēju viegli un droši reaģēt uz darbinieku mainīgajām vajadzībām hibrīddarba apstākļos. 

Windows 365 dažāda lieluma organizācijām ir pieejams kopš 2021. gada 2. augusta.  

 

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem