Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Vai manam biznesam nepieciešams serveris?

Kas? Mārtiņš Jurjāns
Kad? 20.10.2022 10:00:00
Kur? Primend

 

Neskatoties uz tehnoloģiju attīstību, daudzu uzņēmumu birojos joprojām atrodami fiziskie serveri. Visbiežāk tie tiek izmantoti uzņēmumam svarīgu dokumentu un grāmatvedības vai resursu pārvaldības sistēmu glabāšanai. Ir ļoti būtiski pārtupēties par šo sistēmu stabilitāti un drošību. Arī izmaksu jautājums ir kļuvis aktuāls visiem uzņēmumiem dēļ straujās inflācijas un pakalpojumu cenu kāpuma. Iespējams ir īstais laiks izskatīt virtuālo serveru risinājumus?

Runāsim par:

1. Cik reāli izmaksā fiziskā servera uzturēšana birojā un kā ietaupīt?

2. Kādi ir biežākie drošības riski un kā tos novērst?

3. Kā virtuālo serveru noma atbalsta uzņēmumus ar zaļo kursu?

Mārtiņš Jurjāns | Primend Latvia vadītājs

Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.