Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Kā izvairīties no liekiem izdevumiem Azure mākonī

Kas? Mārtiņš Jurjāns
Kad? 16.06.2021 10:00:00
Kur? Primend

Q&A

Q: Cik maksā web lapas Azure?

A: Web lapas Azure var hostēt sākot no 18 EUR mēnesī. Interneta veikalu un augstas pieejamības risinājumu izmaksas var sasniegt arī 800 - 1200 EUR mēnesī. Varam palīdzēt aprēķināt izmaksas.

Q: Cik maksā mail servera uzstādīšana uz Azure?

A: Atkarīgs no e-pasta servera, taču iesakām izmantot viesotu Exchange online risinājumu. Tā izmaksas ir 3,20 EUR mēnesī par darbinieku. Iekļauts ir 50 GB pastkaste un iespējams sūtīt pielikumus līdz 150 MB.

Vai vēlies uzzināt, kā izvairīties no liekiem izdevumiem Microsoft Azure mākonī?

Sniegsim pārskatu par to, kā izmantot Azure kalkulatoru https://azure.microsoft.com/en-us/pricing/calculator/

Dosim praktiskus piemērus, kā aprēķināt Azure kopējo cenu, sniedzot pārskatu par to, kas veido Azure gala cenu: 

  • virtuālās mašīnas
  • virtuālais tīkls
  • diska masīvs
  • datubāzes
  • pakalpojumi un lietotnes

Kā lai pārliecinās, ka par mākoni netiek maksāts pārāk daudz? Runāsim par Azure Cost Management demo pamatfunkcijām, lai saprastu, kā pārvaldīt, optimizēt un veikt savu Azure mākoņpakalpojumu izmaksu aprēķinu.

Mārtiņš Jurjāns - Uzņēmuma vadītājs

Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.

 

 

 

Visi mūsu vebināri ir bez maksas, ielūgumu var droši pārsūtīt arī citiem, kuriem šī tēma varētu interesēt.