Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Būtiskas izmaiņas Microsoft licencēšanas pasaulē?

Kas? Mārtiņš Jurjāns, Ēriks Mentelis
Kad? 01.12.2021 10:00:00
Kur? Primend

Tie, kas seko līdzi, droši vien būs pamanījuši, ka Microsoft augustā paziņoja, ka martā ir sagaidāms cenu pieaugums par aptuveni 10%: Primend | Jaunas Microsoft 365 cenas. (šī ir saite uz mūsu bloga rakstu) Martā ir gaidāmas arī būtiskas izmaiņas tajā, kā Microsoft tālākpārdos savas licences.

Microsoft katru dienu strādā, lai padarītu mūsu sistēmas vienkāršākas un ērtākas. Tā rezultātā dažas licencēšanas programmas pazudīs, apvienosies un attīstīsies. Mārtiņš un Ēriks stāstīs par izmainām, lai jau laikus saprastu pareizo izvēli savam uzņēmumam.

Tēmas, par kurām runāsim:

  • Kas ir Microsoft New Commerce Experience?
  • Windows 11 un Windows 365, kāda ir atšķirība starp tām?
  • Kāda ir atšķirība starp dažādajām programmām, piemēram, CSP, EA, ESA, Open?Ēriks Mentelis - Country Manager at Promise Latvia


Vairāk kā 10 gadu pieredze IT jomā, strādājot gan ar Latvijas, gan starptautiskiem uzņēmumiem un ar padziļinātām zināšanām par Microsoft risinājumiem, kā arī licencēšanas nosacījumiem.


Mārtiņš Jurjāns - Uzņēmuma vadītājs


Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.