Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | 7 ieteikumi kā uzlabot IT drošību

Kas? Mārtiņš Jurjāns
Kad? 05.10.2022 10:00:00
Kur? Primend

Diemžēl kiberuzbrukumu skaits ar katru gadu dubultojas. Pamatojoties uz CERT.lv datiem, visvairāk tie vērsti uz maziem un vidējiem uzņēmumiem. Ņemot vērā ierobežoto IT budžetu šiem uzņēmumiem, esam sagatavojuši 7 praktiskus piemērus, kas būtiski paaugstina aizsardzības līmeni. Šajā vebinārā apskatīsim šādas tēmas:

  • Kā mazināt risku, ka darbinieki izmanto vājas sarežģītības paroles?
  • Vai pietiek ar bezmaksas antivīrusa programmatūru?
  • Kad nepieciešams veikt rezerves kopijas e-pastiem un dokumentiem?
  • Vai kāds var izsūtīt e-pastus ar mana uzņēmuma domēna vārdu?
  • U.c.

Piesakies un uzzini ar ko sākt jūsu uzņēmuma IT drošības sakārtošanā!

Mārtiņš Jurjāns | Primend Latvia vadītājs

Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.

 

 

 

Droši pārsūti šo ielūgumu draugiem un kolēģiem.