Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Standarta autentifikācija platformā Exchange Online ir novecojusi.

Autors: Datums: 03.10.2022

Esam pieraduši e-pastiem un sistēmām pieslēgties, ievadot savu lietotājvārdu un paroli. Lai mazinātu arvien pieaugošos kiberuzbrukumu riskus, tiek izstrādāti modernāki un drošāki pierakstīšanās veidi – kā piemēram, daudzpakāpju autentifikācija. 

 Augustā Microsoft nāca klajā ar ziņojumu, ka no 2022. gada 1. oktobra platformā Exchange Online visiem lietotājiem pakāpeniski tiks likvidēta Basic Authentication pierakstīšanās metode, kas paredz lietotājvārda un paroles ievadi. 

Sākot ar 1. oktobri, Microsoft pēc nejauša atlases principa izvēlēsies lietotājus, kam tiks atslēgta standarta autentifikācija (rīkiem MAPI, RPC, OAB (virtuālais adrešu katalogs), Exchange Web Services, POP, IMAP, Exchange ActiveSync un Remote PowerShell). Lietotājam 7 dienas iepriekš tiks nosūtīts paziņojums ziņojumu centrā (Message Center) un atslēgšanas dienā tiks ievietots atgādinājums informācijas panelī Service Health Dashboard. 

 Joprojām būs pieejama SMTP autentifikācija (Simple Mail Transfer Protocol), kas ir vienkāršots e-pasta pārsūtīšanas protokols ar pieslēgšanās iespēju, izmantojot jebkuru servera atbalstītu autentifikācijas metodi. Tā paliks nemainīga, jo moderno autentifikāciju šobrīd vēl nevar izmantot tādām daudzfunkcionālām ierīcēm kā, piemēram, printeriem un skeneriem. 

Lietotājus, kuri standarta autentifikāciju jau ir atslēguši, šīs izmaiņas nekādi neskars. Ja neesi pārliecināts par savu piekļuves metodes statusu, to iespējams pārbaudīt ziņojumu centrā (Message Center) – kopš 2021. gada oktobra Microsoft tajā regulāri publicē lietotāja ikmēneša atskaiti. 

Iespēja vienu reizi pieslēgt atpakaļ standarta pieslēgšanās metodi 

Apzinoties, ka ir lietotāji, kuri dažādu iemeslu dēļ vēlēsies vismaz uz laiku tomēr palikt pie ierastās pieslēgšanās kārtības, 1. septembrī Microsoft paziņoja par izmaiņām, paredzot iespēju vienu reizi pieslēgt atpakaļ standarta pieslēgšanās metodi. Tātad, pēc 1. oktobra, jebkurš lietotājs drīkstēs atgriezties pie Basic Authentication metodes, jebkuram savam protokolam pēc vajadzības, veicot pašdiagnostiku. Jāņem vērā, ka to būs iespējams veikt tikai vienu reizi, turklāt, sākot ar 2023. gada janvāri, standarta autentifikācija tiks likvidēta pavisam. 

Informāciju par to, kā veikt pašdiagnostiku, var atrast Microsoft izveidotajā rokasgrāmatā

Avots: Microsoft 

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem