Samaziniet koronavīrusa riskus ar Microsoft Teams 

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 13.03.2020

Vārdu salikumu “attālināts darbs” preses pārstāvji un sociālie mediji nekad nav lietojuši tik daudz kā pēdējās nedēļās. 

Daudzi uzņēmumi meklē risinājumus, kā atrisināt vajadzību pārkārtot pašreizējo darba kārtību un dot darbiniekiem iespējamu strādāt no mājām. 

Tehnoloģiju gigants Microsoft nolēma reaģēt uz koronavīrusa uzliesmojumu, padarot sadarbības rīku Teams bezmaksas lietošanai pēc iespējas lielākam lietotāju skaitam. 

Tiem, kas nav dzirdējuši par Microsoft Teams, tas ir jaudīgs sadarbības rīks, kas ļauj koplietot failus, tērzēt starp kolēģiem vai grupās, organizēt konferences zvanus līdz 250 dalībniekiem un daudzas citas funkcijas. 

Teams var izmantot trīs veidos: 

1. Ja jūsu organizācijai jau ir Office 365 licence, kurā ietilpst Teams, taču kādu iemeslu dēļ vēl aktīvi neizmantojat rīku - tagad ir laiks to sākt izmantot. 

2. Ja jūsu organizācijai ir Office 365 licence, bet tajā nav iekļauts Teams. Lai izmantotu Teams bez maksas līdz 2021. gada Janvārim, jums tikai jāpierakstās tīmekļa vietnē team.microsoft.com ar savu Microsoft ID, un varēsiet sākt darbu! 

3. Ja jums nav Office 365 licences, tad jums ir iespēja 6 mēnešus saņemt bezmaksas Office 365 E1 licenci, tas ietver Teams, kā arī citas populāras Office lietojumprogrammas, piemēram, Word, Excel, PowerPoint, OneNote.
Lai iegūtu licenci, lūdzu, plašāk lasiet šeit. 

Neļaujiet koronavīrusam traucēt ne jūsu darbu, ne personīgo dzīvi. 

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem