Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Samaziniet koronavīrusa riskus ar Microsoft Teams 

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 13.03.2020

Vārdu salikumu “attālināts darbs” preses pārstāvji un sociālie mediji nekad nav lietojuši tik daudz kā pēdējās nedēļās. 

Daudzi uzņēmumi meklē risinājumus, kā atrisināt vajadzību pārkārtot pašreizējo darba kārtību un dot darbiniekiem iespējamu strādāt no mājām. 

Tehnoloģiju gigants Microsoft nolēma reaģēt uz koronavīrusa uzliesmojumu, padarot sadarbības rīku Teams bezmaksas lietošanai pēc iespējas lielākam lietotāju skaitam. 

Tiem, kas nav dzirdējuši par Microsoft Teams, tas ir jaudīgs sadarbības rīks, kas ļauj koplietot failus, tērzēt starp kolēģiem vai grupās, organizēt konferences zvanus līdz 250 dalībniekiem un daudzas citas funkcijas. 

Teams var izmantot trīs veidos: 

1. Ja jūsu organizācijai jau ir Office 365 licence, kurā ietilpst Teams, taču kādu iemeslu dēļ vēl aktīvi neizmantojat rīku - tagad ir laiks to sākt izmantot. 

2. Ja jūsu organizācijai ir Office 365 licence, bet tajā nav iekļauts Teams. Lai izmantotu Teams bez maksas līdz 2021. gada Janvārim, jums tikai jāpierakstās tīmekļa vietnē team.microsoft.com ar savu Microsoft ID, un varēsiet sākt darbu! 

3. Ja jums nav Office 365 licences, tad jums ir iespēja 6 mēnešus saņemt bezmaksas Office 365 E1 licenci, tas ietver Teams, kā arī citas populāras Office lietojumprogrammas, piemēram, Word, Excel, PowerPoint, OneNote.
Lai iegūtu licenci, lūdzu, plašāk lasiet šeit. 

Neļaujiet koronavīrusam traucēt ne jūsu darbu, ne personīgo dzīvi. 

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem