Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Webinar | Increase productivity on top of Azure tools

Kas? Mārtiņš Jurjāns & Aigars Maciņš
Kad? 03.12.2020 10:00:00
Kur? Primend Latvia

Increasing productivity by building solution on top of Microsoft Azure tools.

During this session you will see how take dockerised solution and build an integrated Azure DevOps pipelines so that you can focus on what matters the most – creating valuable experiences inside your product. 

This webinar will be based on Mendix low-code platform. You will learn/see what components you need to include in your Product Development Lifecycle and how Azure tools helps here. 

  • What is Mendix and Mendix technical architecture.
  • Different systems / components that need to include inside of Product Development Lifecyle. 
  • Product Development Lifecyle overview.

Aigars Maciņš  - Emergn,  Head Of Engineering Excellence

Technologist, who works on hard problems a global scale. Working with Microsoft Azure since early years of the platform. Focused on helping to accelerate best practices & outcomes of agile development with tooling across Product Development Lifecycle.

 

 

Pieraksties jaunumiem!