Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Skype for Business Online komunikācijas platforma uzņēmumiem pēc 6 mēnešiem vairs nebūs pieejama

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 17.02.2021

Skype for Business Online komunikācijas platforma uzņēmumiem pēc 6 mēnešiem vairs nebūs pieejama - kas tev būtu jāzina?

Pirms divpadsmit mēnešiem Microsoft paziņoja, ka no 2021. g. 31. jūlija netiks vairs piedāvāta Skype versija uzņēmumiem. Līdz pakalpojuma izmantošanas laika beigām ir palikuši seši mēneši, tāpēc cenšamies palīdzēt saviem partnerim pēc vēlēšanās pāriet uz Microsoft Teams platformu, kas darbabiedriem sniedz vairāk iespēju satikties un izdarīt nepieciešamās lietas.  

Skype versija uzņēmumiem ir bijusi būtisks saziņas rīks miljoniem organizāciju visā pasaulē. Tomēr, ja lietotāji ir pieredzējuši to, cik ērti Teams platformā ir apvienotas sarunu, zvanīšanas, sanāksmju un citas iespējas, tad tie saprot, kāds potenciāls slēpjas plūstošā sadarbībā, kas atvieglo strādāšanu drošā un noteikumiem atbilstošā veidā. 

Neatkarīgi no tā, vai jūsu organizācija ir jau uzsākusi pāreju no Skype uz Teams platformu, ir būtiski pārliecināties, ka paspēsiet pāriet uz Teams, pirms tiek pārtraukta piekļuve Skype versijai uzņēmumiem. 

„Mums ir plāns, pēc kura darbojamies.“ 

Liela daļa Skype klientu ir uzsākuši Teams lietošanu ar pārklājošajām iespējām, vai arī ar izvēles iespējām, tie veic savu lietotāju un darbu pārnešanu tad, kad organizācija ir tam gatava. Ja piederat šai grupai, tad finiša taisne droši vien ir jau redzama. Jums ir vēl laiks, lai pārbaudītu savu tehnisko un organizatorisko gatavību lietotāju pārnešanai uz Teams, pirms tiek mainīti līdzās pastāvēšanas un versijas papildināšanas iestatījumi. 

„Ai, ai, mēs neesam gatavi?!“ 

Dažas organizācijas var nebūt tikušas necik tālu Teams versijas papildināšanas plānošanas procesā. Tas ir saprotams, jo pagājušā gada notikumi ir atstājuši iespaidu uz daudzu organizāciju stratēģiju, prioritātēm un resursiem. Bet neuztraucieties - gan jūs paspēsiet! Patiesībā var minēt daudz organizāciju, kuras no Skype tīmekļa versijas, hibrīda risinājumiem vai Skype biznesa versijas serveriem ir pārgājušas uz Teams tikai pāris mēnešu laikā. Tā kā vēl ir atlikuši seši mēneši, tad mēs iesakām uzsākt plānošanu pēc iespējas ātrāk, lai pagūtu paveikt visus tehniskos procesus un atrisināt lietotāju scenārijus, kas katras organizācijas gadījumā var būt unikāli.  

Ja neesat droši, ar ko sākt, tad sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim! 

Integrējošākas un efektīvākas sanāksmes; labāka sadarbība; vienkārša lietotnes un darbplūsmas integrēšana - Teams var lepoties ar tik daudz labām īpašībām. 
Pēc sešiem mēnešiem zudīs piekļuve Skype for Business tīmekļa versijai. Lai arī cilvēki mēdz attiekties nostalģiski pret to, kas pazūd, nav grūti redzēt, cik daudz vairāk iespēju organizācijām piedāvā Teams - cilvēki vienmēr ir kontaktā un spēj kopīgi panākt vairāk gan darbā, gan arī skolā un ikdienā. Tāpēc mēs aizrautīgi gaidām to, kas mūs sagaida nākotnē.  

Uz tikšanos Teams platformā!

 
Avots: Microsoft

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem