Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | 10 Teams padomi bezrūpīgākai vasarai

Kas? Mārtiņš Jurjāns
Kad? 10.06.2021 10:00:00
Kur? Primend

1.  Vai ir otrpusēja sihnronizācija - MS Outlook Out Of Office statuss uz MS Teams?  - Jā, Teams un Outlook sinhronizē out of office funkcionalitāti.

2. Vai sinhronizējas, ja nelieto Offie365, bet tikai Office Desktop 2016. 2013 utt.? - Diemžēl, nē! Ir jābūt vismaz Office 365 Business Basic plānam.

3.  Vai un kad dalīšana grupās video konferences laikā varētu būt pieejama MS Teams Linux versijai? - Šobrīd ar Teams Linux klientu iespējams tikai pieslēgties Breakout room. Diemžēl nav konkrēta datuma. Iesaku Jums sekot līdzi https://support.microsoft.com/en-us/office/what-s-new-in-microsoft-teams-d7092a6d-c896-424c-b362-a472d5f105de.

4.  Kas vajadzigs lai buturedzama  intranet lapa Teams'a? - Intranet lapa jāpievieno kā pielāgota aplikācija. Pamācību atradīsiet šeit: https://www.c-sharpcorner.com/article/sharepoint-site-as-static-app-in-ms-teams/

5.  Vai var pievienot attēlu kas būtu tenant līmenī - nu tā kā automātiski pieejams visiem konkrētās organizācijas lietotājiem? - Diemžēl, šobrīd nevar piešķirt sapulces fona attēlus visiem darbiniekiem centralizēti. Variet sagatavot fona attēlu un nosūtīt darbiniekiem instrukciju. Microsoft strādā pie šīs iespējas.

6. Hi, man tāds jautājums par MT : piem. uzņēmumā ir vadības team un vairāki departamenti. Vadības team ir darbu kalendars , sadalīts buketos pa departamentiem. Vai ir iespējams nokonfigurēt tā, lai departamenta team būtu pieeja tikai attiecīga dep. info no vadības team darbiem un failiem? - Variet izmantot privātā kanāla funkcionalitāti un pievienot failus ar Sharepoint tab iespēju.

7. Vai nevarētu īsumā pastāstīt mazlietiņ detalizētāk par MS Teams jauno sapulču veidu Tīmekļa seminārs jeb Webinar? - Vairāk informācijas šeit: https://docs.microsoft.com/lv-lv/dynamics365/marketing/teams-webinar. Mēģināsim ieplānot atsevišķi vebināru par šo.

8. Aprakstos var lasīt ka webinar pieteikumi tiek glabāti MS Lists, bet nav īsti saprotams kur šo MS/Sharepoint list-u atrast? - Vebināra pieteikumi tiek glabāti reģistrācijas failā. Video variet apskatīties vēlreiz.

9.  Vai tiek atspoguļoti notifications no šobrīd neaktīva Teams profila? - Nē, netiek.

10 Teams padomi bezrūpīgākai vasarai

Microsoft Teams popularitāte aug mistiskā ātrumā, tādā pašā tempā Microsoft attīsta savas lietotnes.

Nākamajā vebinārā Mārtiņš iepazīstinās ar Microsoft Teams lietotnes jaunumiem. Sniegsim 10 noderīgus padomus, kā sagatavoties vasarai un attālinātam darbam, iestatot Teams tā, lai varētu maksimāli izmantot programmas funkcionalitāti savā labā un lai tajā pašā laikā pietiktu laika vasaras baudīšanai ģimenes lokā.

Visi mūsu vebināri ir bez maksas, ielūgumu var droši pārsūtīt arī citiem, kuriem šī tēma varētu interesēt.

Mārtiņš Jurjāns - Uzņēmuma vadītājs

Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.

 

 

 

Reģistrēšanās vebināram ir bez maksas, un ar ielūgumu var droši dalīties.