Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Visu labu, Windows 7!

Autors: Toomas Mõttus Datums: 20.01.2020

Visu labu, Windows 7!

Windows 7 piedzīvojis pietiekamu slavas vilni, lai tā atcelšanu atliktu vairāk kā vienu reizi. Sākotnēji par tā atcelšanas datumu tika nolikts 2013. gada rudens, tomēr Windows 8 lietotāju interfeiss nebija pietiekami pieprasīts. Šī iemesla dēļ, Microsoft bija spiests vairākkārt pagarināt Windows 7 sistēmas atjauninājumus.

Taču nesen Microsoft izziņoja šīs sistēmas izbeigšanu un 2020. gada 14. janvārī veica pēdējo sistēmas atjauninājumu ar nosaukumu “Atjauninājumu otrdiena”. Šāds liktenis sagaida arī Windows Server 2008/R2 sistēmas. 
Un tas arī viss!

Ko darīt, ja mana uzņēmuma būtiskākās sistēmas nevar atjaunot uz jaunāku platformu?

Windows 7 
Papildus standarta Windows 7, pieejams arī Windows 7 Embedded. Tie, kas iegādājušies Windows 7 Embedded licenci, varēs atjaunot sistēmas līdz pat 2021. gada nogalei.
Par saprātīgu maksu – aptuveni 60€ gadā par vienu datoru – iespējams pagarināt standarta Windows 7 atjauninājumu komplektu vienam gadam. Pēc gada, šis pats komplekts maksās 120€ gadā vienam datoram un trešajā gadā maksa pieaugs līdz 240€. Sistēmai, kuras atjaunināšana tiek pagarināta tik ilgi, jābūt īpaši vērtīgai. 

Windows Server 2008/R2
Līdzīga atbalsta programma pieejama arī Windows Servers, taču serveriem jābūt derīgai programmatūras garantijai (Software Assurance) un garantijai jābūt iegādātai ar Enterprise Agreement līgumu. Šis nosacījums to padara iespējamu tikai lieliem uzņēmumiem. 
Maziem uzņēmumiem, kas vēlas turpināt lietot Windows Server 2008/R2, ieteicams serverus migrēt uz Azure, kur Microsoft sola turpināt atbalstu vecākām serveru sistēmām. 
Lai uzzinātu detalizētāku informāciju, lūdzu sazinieties ar Primend licenču speciālistiem info@primend.com
 

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem