Rūpējies par savu laiku un labsajūtu 

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 25.10.2021

Rūpējies par savu laiku un labsajūtu 

Laiks, ko Teams lietotāji katru nedēļu veltī sapulcēm, kopš pandēmijas sākuma ir dubultojies. Nemitīgās sanāksmes veicina stresa pieaugumu. Būt nepārtraukti pieejamam un fokusētam prasa arvien lielākas pūles. Tādēļ Microsoft ir nodrošinājis, lai īpaši izmeklēts un rūpīgi atlasīts meditāciju un apzinātības vingrinājumu komplekts no Headspace tagad ir pieejams Viva Insights lietotnē Teams platformā – lai dienu uzsāktu mierpilni un nosvērti, pirms lielas prezentācijas atpūtinātu prātu vai vakarā atslēgtos no darbu gūzmas. 

Izmantojot Viva Insights vērtīgo iespēju, kas ļauj katru darba dienu ieplānot konkrētu laiku netraucētam darbam, izslēdzot Teams paziņojumus, Microsoft lietotnē Viva Insights ieviesis jaunu fokusa režīmu. Tas ietver Headspace lietotnē pieejamo mūziku, kas īpaši paredzēta fokusētam darbam, kā arī taimerus, kas palielina darba produktivitāti un sekmē progresīvu virzību svarīgu uzdevumu veikšanā, ieplānojot arī regulārus pārtraukumus. 

Attālinātais darbs ir nojaucis fiziskās robežas starp darbu un privāto dzīvi, kā rezultātā elektroniskā saziņa par darba jautājumiem pēc darba laika beigām kļuvusi intensīvāka, tāpat kā sajūta, ka nepārtraukti esi online režīmā. Microsoft vēlas palīdzēt jūsu darbiniekiem atrast līdzsvaru un pienācīgi rūpēties par savu privāto dzīvi. Šogad Viva Insights nodrošinās iespēju ieplānot iestatījumos kluso laiku, kurā ārpus darba laika tiks izslēgti mobilie paziņojumi no Outlook un Teams platformām, ģenerējot arī personalizētu atskaiti par pieslēgšanos darbam un atslēgšanos no tā. Klusā laika iestatījumi būs lietotājiem pieejami arī Teams un Outlook mobilajās versijās. Tiem būs pieslēgta arī IT administratora kontrole programmā Microsoft Endpoint Manager, lai sekotu līdzi uzņēmuma vienotajai politikai attiecībā uz paziņojumu izslēgšanu pēc darba laika beigām. 

Kamēr mēs visi mēģinām noorientēties šajā jaunajā darba pasaulē, tiek atklāti arvien jauni veidi, kā palīdzēt cilvēkiem strādāt elastīgāk un efektīvāk. Microsoft ir apņēmies nodrošināt iespēju cilvēkiem kvalitatīvi strādāt no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Analizējot pētījumus un lietotāju paradumus šajās lietotnēs, kā arī diendienā pārrunājot šo jautājumu ar klientiem, mēs arvien vairāk varam pilnveidot izpratni par to, kas tieši cilvēkiem ir vajadzīgs, lai katru dienu ierastos darbā labākajā formā. Šī izpratne palīdz mūsu jauninājumus veidot kvalitatīvākus un vērtīgākus, jo mūsu mērķis ir jums un jūsu darbiniekiem radīt tādu vidi, kurā iespējams sasniegt vairāk. 

Avots: Microsoft 

Pieraksties jaunumiem