Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Primend atzīts par Microsoft Country Partner of the Year 2020 uzvarētāju Igaunijā

Autors: Toomas Mõttus Datums: 14.07.2020

Tallina, Igaunija – 2020. gada jūlijs – Šodien Primend paziņojis, ka uzņēmums apbalvots kā Microsoft Country Partner of the Year 2020 uzvarētājs Igaunijā. 

Primend tika godināts starptautisku Microsoft partneru lokā par izcilību inovētspējā un prasmēm ieviest uz Microsoft tehnoloģiju bāzes radītus klientu atbalsta rīkus.  

 “Primend misija ir radīt risinājumus cilvēkiem, kuri vēlas padarīt savus uzņēmumus arvien veiksmīgākus. Mēs vēlamies iedvesmot cilvēkus un uzņēmumus radīt pozitīvas pārmaiņas ar zināšanu palīdzību. Es ticu, ka mūsu pūles izmantot mūsdienīgākos tehnoloģiskos risinājumus praktiskā un ekonomiski izdevīgā veidā raisa uzticību mūsu klientu lokā un Microsoft ievērību,” sacīja Toomas Mõttus, Primend izpilddirektors.  

Microsoft Partner of the Year balvu ceremonija tiek rīkota, lai godinātu Microsoft partnerus, kas spējuši attīstīt un nodrošināt izcilus uz Microsoft bāzes veidotus risinājumus pēdējā gada laikā. Balva klasificēta dažādās kategorijās, nosakot laureātus no vairāk kā 3300 iesūtītajiem pieteikumiem 100 pasaules valstīs. Primend atzīts kā izcilu risinājumu un pakalpojumu nodrošinātājs Igaunijā

Microsoft Country Partner of the Year balva 

“Ir liels gods sveikt uzvarētājus un finālistus 2020. gada Microsoft Partner of the Year balvu ceremonijā,” teica Gavriella Schuster, Microsoft One Commercial Partner viceprezidents. “Šie sadarbības partneri dara visu iespējamo, lai nodrošinātu mūsdienīgus rīkus, kas atrisina komplicētus izaicinājumus, ko uzņēmumi sastop visā pasaulē – sākot no virtuālās komunikācijas un sadarbošanās līdz atbalstu centram klientiem, lai tie sasniegtu savu potenciālu ar Azure mākoņpakalpojumiem un citiem rīkiem. Esmu lepns izcelt un sveikt ikkatru uzvarētāju un finālistu.” 

Primend 2014. gadā dibināja četri kopā strādājoši draugi – lai piedāvātu vislabākos pakalpojumus saviem klientiem, mums jābūt drosmei darīt lietas citādi. Šodien mēs esam viena no visstraujāk attīstītajām IT kompānijām Igaunijā un 2019. gadā mēs nodibinājām filiāli arī Latvijā. Primend klienti ir vidēja un liela izmēra starptautiski uzņēmumi, kas mums uzticas dažādu informācijas pakalpojumu, interfeisa un datoriekārtu atbalsta  ieviešanā. 

Pieraksties jaunumiem!

 

Pieraksties jaunumiem