Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Microsoft Defender for Business — Tava uzņēmuma sargeņģelis

Autors: Datums: 01.06.2022

Pēdējā gada laikā kiberdrošības nozīme ir ļoti strauji pieaugusi. Vīrusi un citi kiberuzbrukumi attīstās arvien ātrāk. Izspiedējvīrusu uzbrukumi pēdējā gada laikā ir palielinājušies par 300%, un vairāk nekā 50% no tiem ir vērsti uz mazajiem uzņēmumiem. Kibernoziedzības komercializācijas rezultātā uzbrukumi kļuvuši biežāki un izsmalcinātāki, pastiprināti vēršot tos pret mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU). Mazākiem uzņēmumiem var būt sarežģīti tikt galā ar šādu kaitniecisko ietekmi un sekām, ko tā atstāj uz finansēm, biznesa darbību un klientu uzticību.

 • 61% mazo uzņēmumu, kas nesen piedzīvojuši kiberuzbrukumu, nebija spējīgi turpināt savu darbību.
 • 60% MVU trūkst prasmju, lai saviem spēkiem tiktu galā ar kiberuzbrukumiem.
 • 90% MVU apsvērtu iespēju nolīgt jaunu IT pakalpojumu sniedzēju, ja tie piedāvātu piemērotāko kiberdrošības risinājumu.
 • Vidējās izmaksas MVU šādu uzbrukumu gadījumos ir 100 000 eiro.

Microsoft 365 Business Premium

Microsoft 365 Business Premium piedāvā daudz dažādu drošības instrumentu, kas palīdz maksimāli palielināt uzņēmuma drošības līmeni:

 Microsoft Intune

Dažādu datoru, Android un iOS ierīču pārvaldība

Mākoņu pārvaldības rīks Microsoft Intune un konfigurācijas pārvaldības rīks Configuration Manager vienotā pārvaldības platformā nodrošina gala ierīču aizsardzību, pārvaldību un gudru mākoņa darbību. Tas palīdz aizsargāt, uzturēt un pārvaldīt visus lietotājus, lietotnes un ierīces, netraucējot un nekavējot esošos procesus.

Information Protection
 

Veido sadarbību, zinot, ka Tava uzņēmuma dati ir aizsargāti

Azure informācijas aizsardzības rīks (Azure Information Protection for Microsoft 365) aizsargā vērtīgu informāciju no nesankcionētas piekļuves, palīdz ieviest uzlabotas datu drošības politiku un palīdz veidot drošu sadarbību.

        Conditional Access
 

Piekļuves kontroles iestatījumi un pārvaldība

Limitētā piekļuve ir Azure Active Directory iespēja, kas ļauj kontrolēt piekļuvi uzņēmuma vidē esošajām lietotnēm, pamatojoties uz konkrētiem nosacījumiem. Tās tiek pārvaldītas centralizēti.

        Windows Virtual Desktop
 

Strādā elastīgi un no jebkuras vietas

Windows 10 darbvirsmām var ērti piekļūt jebkurā ierīcē un no jebkuras vietas. Izmanto iespēju nodrošināt darbiniekiem lielisku virtuālo pieredzi ar šobrīd vienīgo risinājumu, kas pilnībā optimizēts operētājsistēmai Windows 10 un Office 365.


        Defender for Business
 

Pretvīrusu aizsardzības risinājums biznesa vajadzībām gala ierīcēm

Aizsargā sava uzņēmuma un darbinieku personīgās ierīces. Novērs kiberdraudus ierīču uzbrukumiem un aizsargā tās, izmantojot aizsardzību pret ļaunatūrām un vīrusiem, izspiedējvīrusu draudu mazināšanu, tīmekļa un tīkla aizsardzību un daudz ko citu. Nosaki prioritātes un koncentrējies uz tiem trūkumiem, kas pašlaik uzņēmumam rada vissteidzamāko un vislielāko apdraudējumu. Saņem uz uzvedību balstītus brīdinājumus un automatizē draudu identifikāciju, analīzi un datu atjaunošanu.

        Defender for O365
 

Aizsargā uzņēmuma e-pastus no ārējiem draudiem

Microsoft Defender programmai Office 365 piedāvā visaptverošu risinājumu, lai aizsargātu Tavu uzņēmumu un darbiniekus no modernizētas, mērķtiecīgas un neidentificētas pikšķerēšanas, ļaunprātīgām programmatūrām un biznesa e-pastu uzlaušanas uzbrukumiem.

        Mākoņa lietotņu drošība (Cloud App Security)
 

Visu mākoņpakalpojumu drošība

Identificēt un apkarot kiberdraudus visos mākoņpakalpojumos var, izmantojot Microsoft Cloud App Security, drošības brokeri mākoņu piekļuvei (cloud access security broker jeb CASB) ar daudzfunkcionālu pārredzamību, datu pārraides kontroli un izsmalcinātu analīzi.


   Microsoft Defender for Business

Defender for Business ir vienkāršs, ērti lietojams un ekonomisks pretvīrusu aizsardzības risinājums biznesa vajadzībām gala ierīcēm līdz pat 300 darbinieku plašam kolektīvam.
Defender for Business ļauj paaugstināt uzņēmuma drošību no klasiskās pretvīrusu aizsardzības uz jaunākās paaudzes pretvīrusu aizsardzību, nodrošinot arī gala ierīču novērošanu, lai identificētu un novērstu riskus, kā arī nodrošina uzbrukuma draudu un neaizsargāto zonu pārvaldību. Tas piedāvā vienkāršotu konfigurāciju un pārvaldību, izmantojot inteliģentu risku identifikāciju un novēršanu, lai palīdzētu aizsargāt gala ierīces.
Ar Defender for Business nav nepieciešams meklēt atsevišķus risinājumus tīmekļa un tīkla aizsardzībai, uzbrukuma draudu un neaizsargāto zonu pārvaldībai. Tas ietver visas gala ierīču drošības iespējas vienā komplektā. Tā ir proaktīva un automatizēta risku identifikācija un novēršana, kas IT administratoriem dod iespēju noteikt konkrētas prioritātes un operatīvi pievērsties tikai aktuālajiem drošības pasākumiem.

IT pakalpojumu nodrošinātāju ērtībai, Microsoft 365 Lighthouse no Defender for Business rīka pievienos brīdinājumus un informāciju par starpgadījumiem, sniedzot priekšstatu par drošības pasākumiem, attiecībā uz vairākiem klientiem vienlaikus. Drīzumā būs pieejamas papildus kontroles iespējas.
Microsoft Defender for Business klientiem būs pieejams gan kā atsevišķs risinājums, gan tiks iekļauts Microsoft 365 Business Premium komplektā.
Labas ziņas! Microsoft Defender for Business tiks iekļauts Microsoft 365 Business Premium komplektā bez papildu maksas. Tā ir E5 līmeņa aizsardzība, un ar šo papildinājumu Microsoft 365 Business Premium patiešām piedāvā lielisku un visaptverošu komplektu mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām — no Teams un Office līdz biznesa līmeņa drošībai ar Defender for Business, gala ierīču aizsardzībai pret izspiedējvīrusiem un citu ļaunatūrām. Tas ir vērtīgs, viegli lietojams, komplekss ieguvums, salīdzinājumā ar atsevišķu risinājumu meklēšanu pie dažādiem piegādātājiem, kas vairumā gadījumu rezultātā var izmaksāt divreiz vairāk.
Izmantojot Defender for Business, nodrošini uzņēmuma ierīču un datu aizsardzību, izmantojot daudz dažādu vērtīgu priekšrocību.

Biznesa līmeņa aizsardzība

Jaunākās paaudzes aizsardzība visām uzņēmuma ierīcēm, gala ierīču novērošana risku identificēšanai un novēršanai, kā arī uzbrukuma draudu un neaizsargāto zonu pārvaldība.

Viegli lietojams

Ar Microsoft Defender for Business ir viegli sākt darbu, un tā iestatīšana neprasa daudz pūļu vai laika. Turklāt, tā piedāvātie drošības instrumenti operatīvi un efektīvi pasargā visas ierīces pēc tā instalēšanas/atvēršanas.

Finansiāli izdevīgs

Gala ierīču aizsardzība, kas ļauj uzturēt produktivitāti un neveido mīnusus uzņēmuma budžetā.

Licencēšanas varianti:

 • Kā atsevišķa licence, līdz 300 lietotājiem
  Iespējams izmantot līdz 5 ierīcēm
   
 • Kā daļa no Microsoft 365 Business Premium komplekta, līdz 300 lietotājiem.
  Pieejams no 2022. gada 1. marta.


Vairāk informācijas par Microsoft Defender for Business meklē šeit.

Microsoft 365 piedāvājumi maziem un vidējiem uzņēmumiem

Defender for Business licenču salīdzinājums


Sazinies ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas!

Avots: Microsoft

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem