Mēs esam kļuvuši par oficiālo Microsoft Surface produktu izplatītāju!

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 26.05.2020

4 iemesli, kāpēc izvēlēties Surface:

 • Daudzpusība, ko neatradīsiet citur
  Iekārtas, kas spējīgas transformēties no portatīvā datora uz planšeti – no darbvirsmas uz studiju – un visu pa vidu tam. Papildus, radoši aksesuāri kā Pen un Surface Dial. Nekas vairs netraucēs realizēt Jūsu radošās idejas – jebkurā to izpildījumā! 
 • Meistarība, ko var redzēt un just
  Katra detaļa ir būtiska – sākot ar elegantu, gludu dizainu, nevainojamu meistarību, teicamiem ekrāniem un augstākās kvalitātes materiāliem. Ar Surface, tehnoloģijas paliek otrajā plānā, galveno lomu dodot Jūsu ideju realizēšanai. 
 • Bezkompromisa izpildījums
  Veiktspēja, kas nodrošina jaudīgāko profesionālo lietotņu darbību, kā arī spēles un 4K izklaidi – un viss uz satriecošiem PixelSense™ ekrāniem. Jums un Jūsu idejām nav robežu.
 • Labākais no Microsoft Jūsu pirkstu galos
  Ar Microsoft dizainu, Surface ir radīts vislabākajam, ko Office un Windows spēj sniegt, papildinot to ar augstākā līmeņa klientu atbalstu.

Mūsu Surface ģimene

Iepazīstieties ar jaunākajām iekārtām

Surface Pro X

Maksimāli plāns un vienmēr tīklā
Elegants dizains un maksimāla mobilitāte apvienota mūsu plānākajā divi-vienā iekārtā. Paliec sakaros un strādā vēl produktīvāk jebkurā vietā ar teicami jaudīgu LTE2 un 13 collu skārienjūtīgu, bez rāmja ekrānu. 

 

Surface Laptop 3

Stils un ātrums
Izcils ikdienas portatīvais dators ar vēl lielāku jaudu un līdz 11.5 stundu baterijas ilgumu. 1 Brīnišķīga krāsu izvēle 2 Divas izturīgas klaviatūru izvēles un 13.5 vai 15 collu skārienjūtīgi ekrāni.

Surface Pro 7

Īpaši viegls un daudzpusīgs
Lielāka jauda un daudzpusība apvienota mūsu klasiskajā, īpaši vieglajā un universālajā divi-vienā iekārtā, kas no portatīvā datora pārtop par planšeti vai pārnēsājamu studiju. Tagad, ar USB-C™, jaunais Surface Pro 7 pielāgojas Jūsu darba paradumiem labāk kā jebkad.
 

 

APSKATĪT VISU PRODUKTU LĪNIJU►

Pieraksties jaunumiem!

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem