Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Mēs esam kļuvuši par oficiālo Microsoft Surface produktu izplatītāju!

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 26.05.2020

4 iemesli, kāpēc izvēlēties Surface:

 • Daudzpusība, ko neatradīsiet citur
  Iekārtas, kas spējīgas transformēties no portatīvā datora uz planšeti – no darbvirsmas uz studiju – un visu pa vidu tam. Papildus, radoši aksesuāri kā Pen un Surface Dial. Nekas vairs netraucēs realizēt Jūsu radošās idejas – jebkurā to izpildījumā! 
 • Meistarība, ko var redzēt un just
  Katra detaļa ir būtiska – sākot ar elegantu, gludu dizainu, nevainojamu meistarību, teicamiem ekrāniem un augstākās kvalitātes materiāliem. Ar Surface, tehnoloģijas paliek otrajā plānā, galveno lomu dodot Jūsu ideju realizēšanai. 
 • Bezkompromisa izpildījums
  Veiktspēja, kas nodrošina jaudīgāko profesionālo lietotņu darbību, kā arī spēles un 4K izklaidi – un viss uz satriecošiem PixelSense™ ekrāniem. Jums un Jūsu idejām nav robežu.
 • Labākais no Microsoft Jūsu pirkstu galos
  Ar Microsoft dizainu, Surface ir radīts vislabākajam, ko Office un Windows spēj sniegt, papildinot to ar augstākā līmeņa klientu atbalstu.

Mūsu Surface ģimene

Iepazīstieties ar jaunākajām iekārtām

Surface Pro X

Maksimāli plāns un vienmēr tīklā
Elegants dizains un maksimāla mobilitāte apvienota mūsu plānākajā divi-vienā iekārtā. Paliec sakaros un strādā vēl produktīvāk jebkurā vietā ar teicami jaudīgu LTE2 un 13 collu skārienjūtīgu, bez rāmja ekrānu. 

 

Surface Laptop 3

Stils un ātrums
Izcils ikdienas portatīvais dators ar vēl lielāku jaudu un līdz 11.5 stundu baterijas ilgumu. 1 Brīnišķīga krāsu izvēle 2 Divas izturīgas klaviatūru izvēles un 13.5 vai 15 collu skārienjūtīgi ekrāni.

Surface Pro 7

Īpaši viegls un daudzpusīgs
Lielāka jauda un daudzpusība apvienota mūsu klasiskajā, īpaši vieglajā un universālajā divi-vienā iekārtā, kas no portatīvā datora pārtop par planšeti vai pārnēsājamu studiju. Tagad, ar USB-C™, jaunais Surface Pro 7 pielāgojas Jūsu darba paradumiem labāk kā jebkad.
 

 

APSKATĪT VISU PRODUKTU LĪNIJU►

Pieraksties jaunumiem!

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem