Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Izmantojiet Microsoft Teams kā sava uzņēmuma telefonu centrāli

Autors: Datums: 02.02.2022

Vai meklējat modernu, efektīvu un vienkāršu risinājumu jūsu uzņēmuma tālruņu centrālei? Microsoft ir lielisks piedāvājums!

Jaunais pakalpojums ir Teams Phone ar specifiskiem zvanu tarifu plāniem (līdz 2022. gada 1. martam tā nosaukums būs Microsoft 365 Business Voice). Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem paredzētā Microsoft tālruņa pakalpojumu pakete ietver privātu virtuālo telefonu centrāli (PBX jeb Private Branch Exchange), vietējo tarifu plānu un audiokonferenču iespējas.

Teams Phone ar tarifu plānu ir visaptverošs Microsoft mākoņrisinājums, kas maziem un vidējiem uzņēmumiem un iestādēm (ar 300 vai mazāk darbiniekiem) ļauj Microsoft Teams izmantot kā jaudīgu, elastīgu un mūsdienīgu telefonu centrāli. Teams Phone nodrošina privātu virtuālo telefonu centrāli un iespēju veikt tālruņa zvanus uz publisko telefonu tīklu (PSTN), kā arī ārpus tā. Lai hibrīdo darbu padarītu ērtāku un operatīvāku, zvanīt un saņemt zvanus (uz parastajiem tālruņu numuriem) var no jebkuras ierīces. 

Teams Phone piedāvā divu veidu tarifu plānus:

Vietējais tarifu plāns 

Iekšzemes tarifu plāns ļauj lietotājiem zvanīt uz vietējiem tālruņa numuriem. Teams Phone komplektā ir iekļauts iekšzemes tarifu plāns katram lietotājam, kam piešķirta licence. Tarifā iekļauto ikmēneša minūšu skaits ir atkarīgs no valsts, kurā lietotājs atrodas.

Starptautiskais tarifu plāns

Starptautisko tarifu plāns ļauj lietotājiem zvanīt uz ārvalstu numuriem. To var iegādāties kā Teams Phone papildus abonementu.

Izmantojot Teams Phone, var iestatīt:

  • maksas un bezmaksas numurus,
  • zvanu izvēlnes, lai zvanītājs varētu ērtāk un ātrāk sasniegt nepieciešamo adresātu,
  • zvanu gaidīšanas rindas uz tālruņa numuriem ar lielu noslogojumu,
  • individuālus tālruņa numurus darbiniekiem, lai viņi varētu pieņemt tieši sev adresētus zvanus,
  • un vairākas citas iespējas.

Pilns pakalpojumu saraksts ir pieejams šeit.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, noklausieties mūsu vebināru par šo pašu tēmu.

Avots: Microsoft
 

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem