Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Webinar | Make budget planning simple and effective

Kas? Toomas Mõttus
Kad? 11.10.2023 10:00:00
Kur? Primend - Teams Live


September is an ideal time to focus on planning for the upcoming period and converting your company's financial strategies into numerical form. But how can you do this systematically to ensure understanding among all stakeholders and protect your company's trade secrets, limiting access to authorized individuals? How can you guarantee that the budget, once created, is effectively monitored, all while staying true to your initial plans?

In our webinar, we will demonstrate how Primend aids companies in utilizing Microsoft services like Excel, SharePoint, and Power BI to streamline budgeting and monitoring, making it efficient, transparent, and secure. Through our IONO Budgeting solution, companies can easily create budget forecasts using Excel, enabling each department to focus solely on its budget components while maintaining data security.

Budget execution can be monitored easily and efficiently in Power BI reports, where you can specify who sees which data. The flexibility of Power BI allows you to highlight performance metrics in addition to budgets, helping companies maintain a holistic view of their progress and productivity. This means the company's management can quickly react to changes and make strategic decisions based on accurate and up-to-date data.

The webinar will be hosted by: 

Toomas Mõttus Toomas Mõttus | Primend Estonia CEO 

Toomas Mõttus has been active in information technology for over 20 years and holds Microsoft certifications as a Power Platform specialist, data engineer, and data analyst. His focus lies in leveraging new technologies to guide companies through innovation in creating IT solutions that align with their business needs and requirements.