Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Webinar | Kas jauns Microsoft Teams

Kas? Mārtiņš Jurjāns
Kad? 02.12.2020 10:00:00
Kur? Primend

Izbaudiet ērtību strādāt jebkur nezaudējot efektivitāti! Mūsu mājas lapas apmācību video sadaļā uzziniet kā sākt strādāt ar Microsoft Teams. Šoreiz pastāstīsim par gaidītiem jaunumiem, kas vēl vairāk uzlabos attālināta darba kvalitāti un sadarbību ar kolēģiem. 

Vebināra laikā apskatīsim šādas tēmas:

  • Teams Breakout Rooms - ilgi gaidītā funkcionalitāte no Zoom lietotājiem;
  • Jauni Teams darba grupu veidi;
  • Microsoft Planner jaunās uzdevumu plānošanas iespējas;
  • Pieprasījumu atsekošana ar Microsoft Lists;
  • Galeriju skats Teams zvanā un citi jaunumi.

 

Pieraksties jaunumiem!