Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Power Apps uzvaras gājiens — kā jums tās būtu noderīgas?

Kas? Dace Rostoka, Viviana Brolite
Kad? 18.05.2022 10:00:00
Kur? Primend


Lietotne Power Apps pēdējā gada laikā ir izraisījusi lielu interesi. Kurš tad ir tas āķis, kas tik ļoti uzrunā un aizrauj lietotājus? Kādiem mērķiem lietotne tiek izmantota? Kā tā atvieglo mūsu dzīvi? Un kā tiek nodrošināta datu aizsardzība?

Skaidrs, ka šajā kontekstā noteikti jāpiemin arī par SharePoint risinājumiem un Microsoft Teams nozīmi. Tādā pašā veidā mēs apskatīsim arī visas esošās un jaunieviestās lietotnes, kuras Primend ir radījis un uzstādījis saviem klientiem.

Visi mūsu vebināri ir bez maksas, un tajos piedalīties ir aicināts jebkurš, kam ir vēlme. Ja Tev ienāk prātā kāds, kuram tas būtu saistoši, droši padalies ar ielūgumu!

Dace Rostoka - Biznesa attīstības vadītāja

Ar 20 gadu pieredze pārdošanas un mārketinga vadībā starptautiskos uzņēmumos. Ar prieku iesaistos procesu sakārtošanas, mārketinga vadības un stratēģijas jomās, kā arī darbā ar klientu attiecību vadību.

 

 

Viviāna Brolīte - SharePoint un PowerPlatform speciālists

IT jomā darbojas jau vairāk kā 4 gadus, bet tehnoloģijas interesē kopš mazotnes. Pieredze ir gan strādājot tehniskā atbalsta komandā, gan kā web sistēmu izstrādātājam. Primendā darbojas Microsoft pasaulē un ar SharePoint un PowerApps risinājumiem palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk.
 

 

Labdien, Interesētu kā varētu pievienojot dokumentu mapē ,automātiski fiksēt izmaiņas piemēram sarakstā, piemēram, dokuemnts A pievienots pulkst 12.00, cilvēks A veica izmaiņas 12.10 utt.. Saprotam ka tas būtu lists?   

SharePoint ir iebūvēti lauki, kur redzams kurš veicis izmaiņas, kad veiktas izmaiņas, kurš izveidojis ierakstu, kad tās veiktas. Pēc nepieciešamības iespējams pievienot papildus laukus.  

Dokobit modulis ir premium , taču ar licenci tam varētu piekļūt. Vai lietotājiem kuriem tiek nosūtīts dokuments arī jābūt īpašai licencei?   

Nē, lietotājiem, kuriem tiek nosūtīts dokuments licence nav nepieciešama. Dokobit izmantošanai jānoslēdz līgums ar piegādātāju, kas paredz maksu par katru elektronisko parakstu.  

Vai ir iespējams Dokobit modulim nodot  papildus info kuru vēlamies nodot gala parakstītājam?  

Lietotajām varam nosūtīt visu nepieciešamo informāciju epastā.  

Kads izskatas approval Flow atvalinajuma aplikacijai?  

Varam pieteikumus apstiprināt aplikācijā vai nosūtīt lietotājam Microsoft approvals pieprasījumu Teams, kas ļauj apstiprināt neieejot aplikācijā. Loģiku procesam var sastādīt pēc nepieciešamības.  

Vai visiem darbiniekiem ir jābūt MS365 licencēm, lai varētu izmantot šīs atvaļinājumu pieprasīšanas funkcijas?  

Jā, lai izmantotu SharePoint un Power platformas iespējas, jābūt vismaz zemākās pakāpes licencei – Business Basic 

Vai aktuālo uzkrato atvaļinājumu var sinhronizēt no grāmatvedības programmas, lai šie atjaunojumi notiek automātiski?  

Jā, iespējams, ja konkrētā grāmatvedības programma nodrošina API savienojumu  

 Ja apstiprinājums aiziet vairākiem cilvēkiem , vai var redzēt kurš apstiprinājis un kurš noraidījis tieši teams?  
Apstiprinājumu plūsmu varam veidot atbilstoši nepieciešamībai un apstiprinājuma gaita redzama SharePoint vai Microsoft approvals atbilstoši lietojumam.  

Tas nozīmē, ka visiem ir jāpērk maksas piekļuves, lai varētu šo funkciju par atvaļinājumiem izmantot. Jo basic arī maksas, pareizi?  

Jā  

Vai ir iespējams ja viens no iesaistītajiem noraida, atcelt visus iepriekšējos apstiprinājumus?  

Jā, ja tādā izveidota procesa loģika. Apstiprinājuma plūsmā var iestrādāt nākamos soļus, kas seko apstiprinājumam vai noraidījumam.