Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Microsoft Defender biznesa vajadzībām – labākais risinājums kopš grieztās maizes izgudrošanas?

Kas? Mārtiņš Jurjāns, Intis Neviero
Kad? 07.06.2022 10:00:00
Kur? Primend

Kibernoziedzība pēdējā laikā ir izveidojusies par vairāk vai mazāk atsevišķu nozari, kas savukārt ir izraisījis biežākus uzbrukumus mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, turklāt tie kļuvuši daudz sarežģītāki. Uzņēmumam nonākot kiberuzbrukuma upura lomā, neizbēgami tiek traucēta tā ikdienas darbība un biznesa procesi, kā arī tiek pieprasīta izpirkuma maksa. 

Microsoft Defender for Business (MS Defender pretvīrusu aizsardzības risinājums biznesa vajadzībām) jau kādu laiku bijis iekļauts Business Premium piedāvājumā, taču no šī gada maija Microsoft to piedāvā kā atsevišķu produktu. Mēs šos jaunumus uzņemam ar lielu prieku, un nākamajā vebinārā vēlamies Tevi iepazīstināt ar šī piedāvājuma vērtīgajām priekšrocībām.  

Šī Microsoft pretvīrusu aizsardzības programma izstrādāta, ņemot vērā uzņēmumu specifiku un vajadzības, lai nodrošinātu aizsardzību lietotāju gala ierīcēs (datori, mobilās ierīces utt.), līdz pat 300 darbinieku plašam kolektīvam. Turklāt, tas ir vienkāršs, ērti lietojams un ekonomisks risinājums.  

Defender for Business nav parasta antivīrusu programma, tā vienkopus nodrošina visu sekojošo: 

  • uzbrukuma draudu un neaizsargāto zonu pārvaldību, 
  • apdraudēto zonu samazināšanu, 
  • jaunākās paaudzes aizsardzību, 
  • gala ierīču novērošanu, lai identificētu un novērstu riskus, 
  • automatizētu apdraudējumu identifikāciju un novēršanu. 

Mārtiņš Jurjāns - Uzņēmuma vadītājs

Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.

 

 

Intis Neviero - Mākoņpakalpojumu administrators

Intis informāciju tehnoloģiju jomā darbojas jau 10 gadus, kur 5 no tiem pavadīti iedziļinoties plašajā Microsoft 365 pakalpojumu klāstā, un darbojoties kā sistēmu administratoram.

 

 

Lai uzzinātu vairāk gan par šīm, gan citām Defender for Business izdevīgajām iespējām, apmeklē mūsu vebināru! 

 

1. Vai ir kādi vietējie Latvijas uzņēmumi, kuriem var lūgt atsauksmes par defender? 

A: Ir daži uzņēmumi, kas jau sākuši izmantot, tai skaitā Primend. Sazināsimies atsevišķi ar Jums. 

2. Kurās MS 365 un Office 365 pakās ietilpst "Defender for Business"? Piemēram, vai "Office 365 E5" to satur? 

A: Tieši Defender for Business ir pieejams Microsoft 365 Business Premium pakā, kā arī iespējams to iegādāties atsevišķi.  

3. Vai MS 365 Business Premium satur e-pasta pakalpojumu (Exchange Online)? 

A: Jā, Premium ir iekļauts arī e-pasta pakalpojums Exchange Online. 

4. Vai "Microsoft Defender for Endpoint" ietilpst "MS 365 Business Premium" pakā? 

A: Premium pakā ir iekļauts Defender for Business, kas ir Defender for Endpoint alternatīvs piedāvājums mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. 

5. Kā es saprotu, licencēšana ir uz lietotāju un ne iekārtu - ja lietotājam ir 2 PC, un telefons, tā būs viena licence. Vai arī es saprotu nepareizi? 

A: Pareizi, šī ir lietotāja licence, respektīvi, to var izmantot līdz 5 lietotāja iekārtām.