Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Maksimizē sava uzņēmuma ieguvumus no Microsoft 365 licencēm!

Kas? Mārtiņš Jurjāns, Intis Neviero
Kad? 26.04.2022 10:00:00
Kur? Primend

Šajā vebinārā dosim ieskatu, kā optimizēt uzņēmuma darbību un sadarbības procesus, izmantojot mūsu piedāvātos digitālos produktus.
Mūsu darba formāts šodienas apstākļos nemitīgi mainās: attālinātais darbs, darbs no biroja, kāds apvienotais hibrīda tipa scenārijs utt. Microsoft Teams platforma nodrošina pilnvērtīgas iespējas sadarbībai reāllaikā. Ir būtiski paturēt prātā, ka arī tie darbinieki, kas strādā no mājām, vēlas tikt novērtēti un iekļauti, justies kā daļa no komandas. Kā mums būt drošiem, ka šīs nemateriālās vērtības netiek uzskatītas par pašsaprotamām? – Maksimizējot ieguvumus no Microsoft Teams plašajām un visaptverošajām iespējām:

  • Reāllaika sadarbība
  • Plānotājs
  • Veidlapas
  • Aptauju rīks Polly

Vebināra otrajā daļā pievērsīsimies drošības tēmām, kā arī apzinātai un mērķtiecīgai kiberdrošības stiprināšanai. Kiberuzbrukumu veidi nepārtraukti mainās un attīstās, taču uzņēmumu īpašniekiem ir ļoti svarīgi būt lietas kursā par izplatītākajām to formām:

  • Ļaunprātīgas programmatūras
  • Vīrusi
  • Pikšķerēšana
  • Izspiedējvīrusi

Izanalizēsim arī piemērotākos risinājumus, kā šos kiberuzbrukumus atpazīt un novērst.
Visi mūsu piedāvātie vebināri ir bezmaksas, un tiem ir aicināti pievienoties arī draugi un kolēģi, kuriem attiecīgās tēmas varētu būt interesantas un noderīgas – droši nosūti viņiem saiti uz ielūgumu.


Mārtiņš Jurjāns | Primend Latvia vadītājs


Intis Neviero | Mākoņpakalpojumu administrators