Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Iepazīsimies ar Windows Virtual Desktopu (WVD)

Kas? Intis Neviero, Mārtiņš Jurjāns
Kad? 20.04.2021 10:00:00
Kur? Primend

Nākamajā tiešsaistes seminārā Mārtiņš un Intis runās par to, kā veikt savu on-premise Remote Desktop pakalpojumu migrāciju uz Azure Windows virtuālo darbvirsmu. Tā ir vienīgā virtuālā darbvirsmas infrastruktūra, kas piedāvā vienkāršotu pārvaldību Windows 10, Office 365 ProPlus optimizēšanai, kā arī Windows Servera attālināto darbvirsmu un lietojumprogrammu atbalstu.

Tāpat uzzināsiet par migrēšanas opcijām, labāko praksi un nepieciešamajiem soļiem savu datu pārnešanas uzsākšanai.

Intis Neviero - Mākoņpakalpojumu administrators

Intis informāciju tehnoloģiju jomā darbojas jau 10 gadus, kur 5 no tiem pavadīti iedziļinoties plašajā Microsoft 365 pakalpojumu klāstā, un darbojoties kā sistēmu administratoram.

 

 

Mārtiņš Jurjāns - Uzņēmuma vadītājs

Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.

 

 

 

Windows_virtual_desktopKā Microsoft partneris vēlamies informēt arī par Microsoft piedāvātajām atlaidēm - jaunajiem lietotājiem ir iespējams līdz 90 dienas ietaupīt 30% no Windows virtuālās darbvirsmas datora izmaksām D sērijas un Bs sērijas virtuālajos datoros, ja tiek izmantots Microsoft lokālais risinājums un pakalpojums tiek aktivizēts līdz 2021. gada 30. jūnijam.

 

Pieraksties jaunumiem!