Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | 6 iemesli, kāpēc ir svarīgi dublēt Microsoft Teams saturu

Kas? Mārtiņš Jurjāns
Kad? 30.11.2022 10:00:00
Kur? Primend

Daudzi Primend klienti savā ikdienas darbā izmanto vienu vai vairākus no šiem Office 365 pakalpojumiem – Exchange OnlineSharePointOneDrive biznesam, TeamsPower BI. Vai varbūt pat tos visus. Microsoft lietotāju vidū ir diezgan plaši izplatīts pieņēmums, ka par lietotāja datiem un to ilgtermiņa uzglabāšanu ir atbildīgs Microsoft. Bet šis uzskats ir maldīgs. Patiesībā Microsoft fokusējas uz Office 365 infrastruktūras pārvaldību un pakalpojumu darbības nodrošināšanu. Citiem vārdiem sakot, Microsoft saglabā Tavus kā lietotāja datus līdz 90 dienām, bet neveic to dublēšanu. Šeit ir spēkā dalītās atbildības princips, kas paredz, ka dati, lietotāja ierīces, konts un piekļuves pārvaldība vienmēr ir paša lietotāja atbildība.

Uzņēmuma datu drošībai šis ir ārkārtīgi būtiski, tādēļ vebinārā apskatīsim svarīgākos punktus, kas attiecas uz šo tēmu:

  • Kāpēc ir nepieciešams dublēt Office 365 datus?
  • Kādus drošības riskus palīdz mazināt rezerves kopiju izveide?
  • Kādi ir 6 svarīgākie iemesli Teams dublēšanai?
  • Kā dublēt Teams saturu?
  • Kas jāņem vērā, izvēloties satura dublēšanas risinājumu?

Droši pārsūti šo ielūgumu draugiem un kolēģiem.

Mārtiņš Jurjāns | Primend Latvia vadītājs

Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.