Microsoft paziņo: Office 365 tiek pārsaukts par Microsoft 365

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 14.04.2020

Autors: Džareds Spataro, Microsoft 365 korporatīvais viceprezidents

Microsoft izsludinājis izmaiņas Office 365 Business, kā arī Office 365 ProPlus abonementos, kas stāsies spēkā 2020. gada 21. aprīlī – visi šie produkti turpmāk izmantos Microsoft 365 zīmola vārdu.

Šis ir dabīgs attīstības solis. Microsoft 365 aizsākās 2017. gadā kā licencēšanas kopiena biznesa klientiem – kā Windows, Office un Enterprise Mobility un Security (EMS) apvienojums. Kopš tā mirkļa veikta iespaidīga attīstība. Šodien mēs to dēvējam par “pasaules produktivitātes mākoni” un tas pārstāv mūsu vīziju par Microsoft produktivitātes rīkiem nākotnē – tā būs integrēta lietotņu un pakalpojumu kopiena, kas nodarbina mākslīgo intelektu (AI) un citas jaunākās paaudzes inovācijas Jūsu vajadzībām.

Priekš mazajiem un vidējiem uzņēmumiem tas nozīmē jaunas Microsoft Teams iespējas, kas palīdz vadīt liela mēroga sapulces un notikumus tiešsaistē, nodrošina failu uzglabāšanu un dalīšanos mākonī, lai sadarbotos jebkurā vietā; kā arī sniedz drošības un identitātes risinājumus, lai uzmanītu Jūsu biznesu. Šajā mirklī, kad uzņēmumi saskaras ar neierastiem veselības un ekonomikas izaicinājumiem, mēs esam priecīgi ievest mazo un vidējo uzņēmumu klientus augošajā Microsoft 365 ģimenē.

Jaunie produktu nosaukumi

Jaunie produktu nosaukumi stāsies spēkā 2020. gada 21. aprīlī. Tas gan nozīmē tikai produktu nosaukumu maiņu, kas nekādi neietekmē cenu vai pakalpojuma iespēju esošo kārtību. 
Office 365 Business Essentials kļūs par Microsoft 365 Business Basic.
Office 365 Business Premium kļūs par Microsoft 365 Business Standard.
Microsoft 365 Business kļūs par Microsoft 365 Business Premium.
Office 365 Business un Office 365 ProPlus kļūs par Microsoft 365 Apps.
Kur nepieciešams, mēs izmantosim “for business” un “for enterprise” norādes, lai tos savstarpēji atšķirtu. 
Ņemiet vērā, ka produktu nosaukumu izmaiņas notiks automātiski.

Lai uzzinātu vairāk, spiediet šeit.

Pieraksties jaunumiem!


 

Pieraksties jaunumiem