Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Microsoft paziņo: Office 365 tiek pārsaukts par Microsoft 365

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 14.04.2020

Autors: Džareds Spataro, Microsoft 365 korporatīvais viceprezidents

Microsoft izsludinājis izmaiņas Office 365 Business, kā arī Office 365 ProPlus abonementos, kas stāsies spēkā 2020. gada 21. aprīlī – visi šie produkti turpmāk izmantos Microsoft 365 zīmola vārdu.

Šis ir dabīgs attīstības solis. Microsoft 365 aizsākās 2017. gadā kā licencēšanas kopiena biznesa klientiem – kā Windows, Office un Enterprise Mobility un Security (EMS) apvienojums. Kopš tā mirkļa veikta iespaidīga attīstība. Šodien mēs to dēvējam par “pasaules produktivitātes mākoni” un tas pārstāv mūsu vīziju par Microsoft produktivitātes rīkiem nākotnē – tā būs integrēta lietotņu un pakalpojumu kopiena, kas nodarbina mākslīgo intelektu (AI) un citas jaunākās paaudzes inovācijas Jūsu vajadzībām.

Priekš mazajiem un vidējiem uzņēmumiem tas nozīmē jaunas Microsoft Teams iespējas, kas palīdz vadīt liela mēroga sapulces un notikumus tiešsaistē, nodrošina failu uzglabāšanu un dalīšanos mākonī, lai sadarbotos jebkurā vietā; kā arī sniedz drošības un identitātes risinājumus, lai uzmanītu Jūsu biznesu. Šajā mirklī, kad uzņēmumi saskaras ar neierastiem veselības un ekonomikas izaicinājumiem, mēs esam priecīgi ievest mazo un vidējo uzņēmumu klientus augošajā Microsoft 365 ģimenē.

Jaunie produktu nosaukumi

Jaunie produktu nosaukumi stāsies spēkā 2020. gada 21. aprīlī. Tas gan nozīmē tikai produktu nosaukumu maiņu, kas nekādi neietekmē cenu vai pakalpojuma iespēju esošo kārtību. 
Office 365 Business Essentials kļūs par Microsoft 365 Business Basic.
Office 365 Business Premium kļūs par Microsoft 365 Business Standard.
Microsoft 365 Business kļūs par Microsoft 365 Business Premium.
Office 365 Business un Office 365 ProPlus kļūs par Microsoft 365 Apps.
Kur nepieciešams, mēs izmantosim “for business” un “for enterprise” norādes, lai tos savstarpēji atšķirtu. 
Ņemiet vērā, ka produktu nosaukumu izmaiņas notiks automātiski.

Lai uzzinātu vairāk, spiediet šeit.

Pieraksties jaunumiem!


 

Pieraksties jaunumiem