Esam kļuvuši par oficiālo Jabra PanaCast video un audio-konferenču risinājuma izplatītājiem!

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 24.05.2020

Esam priecīgi paziņot, ka esam kļuvuši par oficiālo Jabra PanaCast video un audio-konferenču risinājuma izplatītājiem Latvijā!

Ja līdz šim neesat dzirdējuši par lielisko Jabra PanaCast, mēs ar lielāko prieku iepazīstināsim Jūs ar to!

Jabra PanaCast ir pasaules pirmais viedais 180° panorāmas, 4K “plug&play” video risinājums.

Jabra PanaCast atbalsta visus pasaules zināmākos video un audio-konferenču risinājumus un ir sertificēts Microsoft Teams un Zoom lietošanā. Variet būt pārliecināti, ka Jūsu komanda varēs savienot jebkuru aprīkojumu, ko ikdienā izmantojat. 

Tradicionālās video konferenču kameras reti piedāvā pilnekrāna attēlu. Jabra PanaCast, savukārt, nodrošina pilnīgu 180° redzamību. Ar ekrānu un atbilstošu sadarbošanās tehnoloģiju, tā ir izcila kombinācija sapulcēm ar kolēģiem birojā, mājās vai starp kontinentiem. 

Viedais Zoom automātiski iekļauj visus sarunas biedrus, pietuvinot aktīvos sapulces dalībniekus, optimizējot ekrāna parametrus.

Jabra PanaCast darbojas pēc “plug&play” (pievieno un atskaņo) pieejas, tomēr Jūs to varat kombinēt arī ar dokstaciju, kas savieno skaļruni, TV, kontaktligzdu un internetu, vienkāršākai “viena kabeļa” lietošanai. Ja izmantojat Microsoft Teams vai līdzīgus integrētus risinājumus, Jabra PanaCast vienkārši jāpiesprauž jau esošas dokstacijas vai datora iekārtas.

Lai uzzinātu vairāk par Jabra PanaCast vai vēlaties to pasūtīt, lūdzu sazinieties ar Mārtiņu Jurjānu.

Lai nokļūtu JabraPanaCast oficiālajā mājaslapā, lūdzu spiediet ŠEIT

Pieraksties jaunumiem!

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem