Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Esam kļuvuši par oficiālo Jabra PanaCast video un audio-konferenču risinājuma izplatītājiem!

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 24.05.2020

Esam priecīgi paziņot, ka esam kļuvuši par oficiālo Jabra PanaCast video un audio-konferenču risinājuma izplatītājiem Latvijā!

Ja līdz šim neesat dzirdējuši par lielisko Jabra PanaCast, mēs ar lielāko prieku iepazīstināsim Jūs ar to!

Jabra PanaCast ir pasaules pirmais viedais 180° panorāmas, 4K “plug&play” video risinājums.

Jabra PanaCast atbalsta visus pasaules zināmākos video un audio-konferenču risinājumus un ir sertificēts Microsoft Teams un Zoom lietošanā. Variet būt pārliecināti, ka Jūsu komanda varēs savienot jebkuru aprīkojumu, ko ikdienā izmantojat. 

Tradicionālās video konferenču kameras reti piedāvā pilnekrāna attēlu. Jabra PanaCast, savukārt, nodrošina pilnīgu 180° redzamību. Ar ekrānu un atbilstošu sadarbošanās tehnoloģiju, tā ir izcila kombinācija sapulcēm ar kolēģiem birojā, mājās vai starp kontinentiem. 

Viedais Zoom automātiski iekļauj visus sarunas biedrus, pietuvinot aktīvos sapulces dalībniekus, optimizējot ekrāna parametrus.

Jabra PanaCast darbojas pēc “plug&play” (pievieno un atskaņo) pieejas, tomēr Jūs to varat kombinēt arī ar dokstaciju, kas savieno skaļruni, TV, kontaktligzdu un internetu, vienkāršākai “viena kabeļa” lietošanai. Ja izmantojat Microsoft Teams vai līdzīgus integrētus risinājumus, Jabra PanaCast vienkārši jāpiesprauž jau esošas dokstacijas vai datora iekārtas.

Lai uzzinātu vairāk par Jabra PanaCast vai vēlaties to pasūtīt, lūdzu sazinieties ar Mārtiņu Jurjānu.

Lai nokļūtu JabraPanaCast oficiālajā mājaslapā, lūdzu spiediet ŠEIT

Pieraksties jaunumiem!

Saņemt piedāvājumu

Pieraksties jaunumiem