Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Būtiskas izmaiņas Microsoft Teams iestatījumos!

Autors: Mārtiņš Jurjāns Datums: 22.01.2021

Būtiskas izmaiņas Microsoft Teams iestatījumos: ārpus uzņēmuma esošo lietotāju piekļuve automātiski atļauta 

No 2021. gada 8. februāra Microsoft Teams iestatījumos ārpus uzņēmuma esošo lietotāju pievienošana ir automātiski atļauta, ja uzņēmums pats šo iespēju nav manuāli atslēdzis. Šādi Microsoft Teams programma tiek saskaņota ar citiem Microsoft pakalpojumiem, kuros sadarbība ar ārpus uzņēmuma esošiem lietotājiem ir automātiski atļauta. 

Līdz 2021. gada februārim ārējo lietotāju piekļuve ir automātiski atslēgta. Lai IT administratori vai Microsoft Teams kanālu īpašnieki varētu pievienot ārpus uzņēmuma esošus lietotājus, vispirms ir jāatļauj ārējo lietotāju pievienošana. Izmaiņu ieviešana var prasīt vairākas stundas. Ja, pievienojot ārējo lietotāju, ir redzams paziņojums „Contact your administrator”, tad vai nu ārējā lietotāja pievienošana nav atļauta, vai arī izmaiņas nav vēl stājušās spēkā.

No 2021. gada februāra visiem jaunajiem Microsoft Teams lietotājiem vai visiem, kuri nav iestatījuši savu ārējo lietotāju politiku, ir automātiski atļauta ārējo lietotāju pievienošana. Ja jūsu uzņēmums vēlas pārliecināties, ka ārējo lietotāju pievienošana nav atļauta, tad manuāli ir jāpārbauda, ka pie viesu pievienošanas ir izdarīta atzīme “Off”, nevis “Service Default”. 

•    Šim nolūkam dodieties uz: Microsoft Teams admin center. (jums ir nepieciešamas administratora tiesības savā uzņēmumā)
•    Izvēlieties Org-wide settings > Guest access.
•    Tālāk zem Allow guest access in Teams veiciet izvēli On/Off.

Pieraksties jaunumiem!

Pieraksties jaunumiem