Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Workshop | Microsoft 365: Do More with Less I

Kas? Kristo Karu
Kad? 23.05.2023 10:00:00
Kur? Teams Meeting

In this workshop, we'll take a closer look at how to maximize what we get from our Microsoft 365 licenses and how to balance business security with employee convenience.

In this training, our Microsoft 365 expert Kristo Karu shares his knowledge, lessons, and recommendations.

The topics we cover are:

  • Microsoft Defender licenses
  • How to protect your business from cyber threats like malware, phishing, ransomware, viruses, etc
  • Managing endpoints: convenience and security

This workshop does not take place in Primendi's usual webinar format. This time we will focus more on demos and less on PowerPoint presentations. This is a live training that will not be recorded for later viewing. The only way to participate in this training is to be there on time. In order for the date not to be decisive for participation, Kristo will conduct the same workshop on May 25, for which you can register HERE.

The duration of the workshop is 1.5 hours from 10:00 - 11:30.

The workshop will be conducted in English and by:

Kristo KaruKristo Karu - Head of Infrastructure and Cloud Services
Kristo has been dealing with Microsoft cloud services on a daily basis for the past 6 years. During these years, he has gained a very good experience and vision of how a company should use cloud services. His main focus today is the security of cloud services, which enables companies to become more and more mobile.