Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Vebinārs | Iegūsti vairāk un ietaupi, iegādājoties Microsoft licences

Kas? Ēriks Mentelis, Mārtiņš Jurjāns
Kad? 22.04.2021 10:00:00
Kur? Primend

Ir viegli apmaldīties Microsoft licencēšanas programmu labirintos. Turklāt dinamiskā mākoņpakalpojumu vide to padara par vēl izaicinošāku uzdevumu. Šis vebinārs tiek organizēts tiem, kuri vēlas labāk izprast dažādas licencēšanas programmas, kā arī iepazīties ar Microsoft Fast Track programmu, kas ļauj būtiski ietaupīt mākoņpakalpojumu ieviešanas izmaksas.

Ēriks Mentelis - Country Manager at Promise Latvia

Vairāk kā 10 gadu pieredze IT jomā, strādājot gan ar Latvijas, gan starptautiskiem uzņēmumiem un ar padziļinātām zināšanām par Microsoft risinājumiem, kā arī licencēšanas nosacījumiem.

 

 

Mārtiņš Jurjāns - Uzņēmuma vadītājs

Jau vairāk nekā 8 gadus palīdz uzņēmumiem strādāt efektīvāk, izmantojot mākoņpakalpojumus.

 

 

 

Iegūsti vairāk un ietaupi, iegādājoties Microsoft licences

Pieraksties jaunumiem!