Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Pacel savu uzņēmumu mākoņos

Kas? Primend
Kad? 12.09.2019 09:00:00
Kur? Microsoft Latvia, Zaļā iela 1, Rīga

Pēdējo gadu laikā mākoņpakalpojumu īpatsvars ir dramatiski palielinājies. Uzņēmumi visā pasaulē izmanto šīs tehnoloģijas, lai paaugstinātu produktivitāti un sekmētu straujāku attīstību. Kas jāzin mūsdienu darbiniekam par mākoņtehnoloģijām? Kādus risinājumus izmanto modernā darba vidē?

Reģistrējies semināram, lai uzzinātu kā uzlabot sava uzņēmuma konkurētspēju ar mākoņpakalpojumiem.

Biznesa seminārs ir bezmaksas.

9:00 – 9:30 Reģistrācija un rīta kafija

9:30 – 9:45 Semināra atklāšana  |  Renāte Strazdiņa, Microsoft -  LV

9:45 – 10:15 Mākoņpakalpojumu revolūcija |  Mārtiņš Jurjāns, Primend Latvija - LV

10:15 – 10:45 Microsoft 365 drošības un privātuma iespējas |  Priit Timpson, Primend Estonia -  ENG

10:45 – 11:15 Kafijas pause

11:15 – 11:45 Modernizē savu datu centru ar Microsoft Azure | Toomas Mõttus, Primend Estonia - ENG

11:45 – 12:15 Hybrid cloud klienta stāsts |  Jānis Bērziņš, Inchcape Motors Latvia -  LV

  • Kas uzrunā jaunās paaudzes darbiniekus pievienoties tavam uzņēmumam? Noteikti mūsdienīga vide un jaunākās tehnoloģijas! Ieviešot Office 365 un izvēloties viesotu ERP risinājumu, Inchcape Latvijā, Igaunijā un Somijā ir mazinājuši investīciju riskus, kā arī uzlabojušu darbinieku apmierinātības līmeni. Jānis dalīsies ar pieredzi par finanšu un pakalpojuma kvalitātes ieguvumiem, izmantojot e-pastu, kalendāru un dokumentu glabāšanas iespējas mākonī.

12:15 – 12:45 Kā strādāt mūsdienīgi ar Microsoft Teams? |  Mārtiņš Jurjāns, Primend Latvija - LV

12:45 – 13:00 Secinājumi un dāvanu izloze

Pieraksties jaunumiem!